PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31855}

Włoski dla początkujących

Italiensk for begyndere
7,1 5 602
oceny
7,1 10 1 5602
6,8 5
ocen krytyków
Włoski dla początkujących
powrót do forum filmu Włoski dla początkujących

Jestem rozczarowany!!!

ocenił(a) film na 6

Mnie ten film nie zachwycił. Szczerze powiedziawszy byłem zmęczony oglądaniem tych życiowych nieudaczników. Postacie owszem bardzo wyraziste, oryginalne, ale mnie denerwowało gapiostwo i nieudacznictwo niektórych bohaterów. Na mnie pozytywne wrażenie wywarł Hal-finn (czy jakoś tak) choć jak ktoś wcześniej zauważył nie jest on akurat dobrym wzorem do naśladowania. Co do treści filmu to uważam że film niczym się nie wyróżnia, ot kolejna historyjka o potrzebie kochania i bycia kochanym więc nic wybitnego...

ocenił(a) film na 9
brazil

Życiowi frustraci na różne sposoby poradzili sobie ze swoimi problemami, a TY chyba popełniłeś błąd oglądając ten film. Według mnie jest to film o bardzo przeciętnych ludziach którzy pokonują własne ograniczenia i tym samym dają nadzieję innym (być może nieudacznikom). Klimatyczna, prosta historia.

ocenił(a) film na 6
marzena_12

Moje rozczarowanie wynika z tego, że film przez długi czas zajmował pierwsze miejsce na liscie TOP100 filmwebu, a pierwsze miejsce zobowiązuje. Spodziewałem się czegoś fantastycznego, a film niczym szczególnym mnie nie zachwycił.

ocenił(a) film na 6
brazil

ja jestem może mniej krytyczny, ale też do zachwytów mi daleko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones