PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31855}

Włoski dla początkujących

Italiensk for begyndere
7,1 5 602
oceny
7,1 10 1 5602
6,8 5
ocen krytyków
Włoski dla początkujących
powrót do forum filmu Włoski dla początkujących

Raz wcelują z kadrem, raz nie, montaż jak się zmontuje... Wbrew pozorom takie "nie skupianie się na obrazie" właśnie obraz cały czas wypycha na pierwszy plan i podkreśla sztuczność przedsięwzięcia. Ani przez chwilę nie mogłem zapomnieć, że to film kręcą i że to wszystko aktorzy. gadający cudzym tekstem.

ocenił(a) film na 7

Mnie nie tyle denerwowały, co uniemożliwiały skupienie się na treści. Ot, taki paradoks. W konsekwencji, "Włoski..." od kilku lat robi za "półkownika".

ocenił(a) film na 1

Dzięki za info. Miałam zaznaczony do obejrzenia. Natychmiast odhaczam. Oczywiście nie omieszkam dać 1. Dogmę trzeba zwalczać wszelkimi środkami.

ocenił(a) film na 9
mojekonto1

mojekonto1 - ok, odstaw na półkę, ale nie wstawiaj 1, bo to świetna historia jest. A poza tym, jak można oceniać film bez oglądania?!

ocenił(a) film na 8
mojekonto1

Kretyńskie zachowanie...

ocenił(a) film na 8

Wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia jedynie. Też kiedyś miałem problem z ta "forma braku formy", ale po obejrzeniu dwóch czy trzech filmów przestała mi ona przeszkadzać.

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

Gdyby film był beznadziejny, to by mi ta forma bez formy nie przeszkadzała. A tak to czułem się jak widz w kinie, któremu raz po raz ktoś się przeciska przed ekranem i skupienie szlag trafia.

Potrafię sobie wyobrazić, że może być film, w wypadku którego takie "wybicie z rytmu" ma pewien sens. Ale to jednak nie był ten.

ocenił(a) film na 8

Może potrenuj z innymi Dogmami? ;)

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

To podrzuć może tytuł czegoś, co właśnie tak wybija z rytmu z sensem.

ocenił(a) film na 8

Nie wiem, nigdy nie zastanawiałem się nad tym, czy to ma sens czy nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones