PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 432
oceny
7,9 10 1 222432
8,2 44
oceny krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

kicz

ocenił(a) film na 3

amerykański, tym razem w stylu "intelektualnym" i "wyrafinowanym". W skrócie męczące nudziarstwo z zadęciem.

ocenił(a) film na 8

Tak, ale dawno. I nie pamiętam go dokładnie.

użytkownik usunięty
majkalipcowa

No ja oglądałem tylko czwartą nowele. Na początku po kilku minutach chciałem wyłączyć ale się przełamałem i nie żałuję. Najlepsza ostatnia scena już z napisami końcowymi :) Genialnie zagrał Tim Roth.

ocenił(a) film na 5
dizziness91

Ale niektóre się kocha, a niektóre wkurzają:)

dizziness91

Tym krótkim zdaniem użytkowniczka dizziness91 trafiła w sedno. Jedni lubią kino Tarantino drugim się to nie podoba i naturalne jest to, że jedni ocenią jego filmy wysoko, a inni bardzo nisko. Naturalne, bo zwykle hejterzy oceniają różne arcydzieła nisko, żeby zrobić na złość, a przy twórczości Tarantino mogę zgodzić się, że nie każdemu może takie kino się podobać i dlatego nisko oceniają. On jest tak specyficzny, że nie można określić jego filmów inaczej niż rewolucyjne, a czy rewolucja jest dobra czy zła każdy sam oceni.

antyliberpal

W Cannes kontrkandydatem do palmy był "Czerwony" Kieślowskiego. Moim zdaniem bardziej zasługuje na palmę i nie mówię tego dlatego, że to polski reżyser. Zresztą jak widać amerykanie lepiej wybrali, bowiem Oscara dostał Forest Gump. Też nie mogę strawić kina Tarantino, jest zwyczajnie nudne, bez polotu, kiczowate (to co dla niektórych jest zaletą, mnie odstręcza). A film... cóż w drugiej scenie wyłączyłem, bo mnie on straszliwie nudził.

ocenił(a) film na 5
cesare_10

dobrze to ująłeś! Ludzie się zachwycają nie wiadomo czym. Ale faktem też jest, że Quentin był wkurzony, bo scenariusz mu zmienili i to nie było to, co chciał

użytkownik usunięty
Credenss

Powiem tak: QT to mój ulubiony reżyser ale Wściekłe psy to jego NAJGORSZY film z tych które widziałem ( nie widziałem wszystkich jego dzieł ). Zwykłe epatowanie przemocą a fabuła strasznie cienka.

ocenił(a) film na 5

Czyli zdanie mamy takie same.... pozdrawiam!

cesare_10

zgadzam sie gdyby nie nagral tego Quarantino bylyby zalamki ale coz, rezyser robi marke wsrod debili

prostareposta

Odpowiem tak, jak zrobiłem to lat kilka temu pod Adrenaliną 2, za co trafiłem na główną na mistrzów:

film jest dobry i ch*j

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

obraza usera

ocenił(a) film na 10
prostareposta

Tylko że ten film go wyniósł na piedestał.
Nikomu nieznany scenariusz trafił przypadkowo do Harvey Keitela który po przeczytaniu go zachwycił wyłozył na produkcje pieniadze.

Obraz spodobał sie widzom jak i krytykom, więc nie piszcie ze ten film to kupa.
Po prostu sie wam nie spodobał i tyle.

Dla mnie np. Matrix to jakies nieporozumienie, ale mając na uwadze jego kultowośc nie napisze ze to głupi film, bo byc może nie trafił w moje gusta filmowe.

ocenił(a) film na 9
KRISPO_DE_PALMA

Dokładnie: jak można zarzucać że film został wypromowany nazwiskiem reżysera, nie zawracając uwagi na fakt, że reżysera nikt nie znał? Film się może podobać lub nie (o gustach się nie dyskutuje), ale wystawianie oceny 1 czy 2 za całokształt jest tragicznie (wybaczcie mi to określenie) głupie. Oznacza po prostu jakiś kompleks, nienawiść do twórców albo sam nwm... olbrzymi zawód jaki kogoś spotkał po obejrzeniu?

cesare_10

Nie zgodzę się w pełni ani z jednym, ani z drugim.
cesare_10 uważasz, że filmy Tarantino są nic nie warte, mimo że pokazały kino z innej perspektywy i wniosły wiele, chociaż są w tych filmach sceny np. zbyt brutalne czy idiotyczne.
black_bastard jesteś ślepo zapatrzony w Quentina i żadna dyskusja z tobą nie jest możliwa.
Wasza dyskusja nie ma sensu, bo i jeden i drugi zaczął od obrażania czy dzieła czy drugiego rozmówcy. Poza tym tak specyficzny styl jak Tarantino nigdy nie spotka się z zadowoleniem obu stron. Albo się to komuś podoba i ogląda wszystkie jego filmy albo mu się nie podoba i się cieszy, że ten reżyser zrobi ich tylko 10, bo nie ma co się spodziewać, że zmieni swój styl. Druga opcja jest dość przykra, bo odrzucać Quentina to odrzucić kilka bardzo ciekawych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones