PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175588}

W świecie kobiet

In the Land of Women
6,6 21 407
ocen
6,6 10 1 21407
W świecie kobiet
powrót do forum filmu W świecie kobiet

2/10,nie Polecam!

ocenił(a) film na 2

nie chcę zdradzać w żaden sposób scenariusza tego filmu,ale ten film to jakiś gniot,fakt od początku
tak do połowy filmu jest interesujący że śie siedzi w napięciu i jest się ciekawym jak sie skończy ale
brak temu filmowi jakiegoś fajnego zakończenia,widzę że dajecie ludziska wysokie oceny i wychodzi
na to że ja sie chyba nie znam na filmach chyba,może i tak jest,a co do Meg taka wielka aktorka a
zagrała w takim gniotku :/ grrr....

Bartekweb2

Gniot bez polotu, dialogi jak z Paulo Coehlo, bez krzty romantyzmu i prawdziwego, poruszającego dramatu, wszystko jakieś nieprawdziwe. A co do Meg - rok później zagrała w czymś równie tragicznym o tytule "Kobiety".

ocenił(a) film na 2
kats_fw

Zawsze mogło by gorzej.

Bartekweb2

beznadziejny film, praktycznie o niczym. NIE polecam

ocenił(a) film na 2
Cleo1990

Ta sama myśl mnie dopadła na końcu: "film o niczym".

ocenił(a) film na 2
Bartekweb2

Dokładnie tak, też byłem w szoku że tak znana aktorka dała ciała.... i nie tylko ona. No po prostu mózgi im odjęło.
Brrr aż mi nie dobrze się robi na samą myśl o tym gniocie.

Bartekweb2

A największa żenua ever to ta młodsza córka. Wypowiada frazesowe teksty i w słaby sposób. Jaki sens takiej postaci? Chyba żeby dobić resztę

Aha, i no właśnie, nie pomoże hollywoodzka twarz i zadbane ciało, gdy film jest gniotem ( to o Ryan)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones