PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175588}

W świecie kobiet

In the Land of Women
6,6 21 407
ocen
6,6 10 1 21407
W świecie kobiet
powrót do forum filmu W świecie kobiet

o mój boże... cóż to za plakat? wygląda jak 3/4 plakatów wszystkich innych komedii romantycznych. naprawdę nieźle się wysilili. już mozna było zostawić amerykański plakat. matko, naprawdę :D

ocenił(a) film na 9
Seniorita

dokładnie tamten był 100X lepszy!! wyglądał ten film wtedy zachęcająco i ciekawie zmieńcie go na poprzedni!!

waqo

plakat chybaniejest tak wazny masz ogladac film a nie plakat.

"Nie ocenia się książki po okładce"

anusya

no ale sama musisz przyznać, że to jest częścią reklamy i powinno przyciągać widza i rzucać się jakoś w oczy ;)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Seniorita

Cieszę się, że ktoś zwraca jeszcze uwagę na coś takiego jak plakat! Ale ten tak bardzo mnie nie drażni. Jest uniwersalny, tak jak filmowa historia. Pozdrawiam!

Seniorita

Nie pisz skrótami...
Bo od razu mi się przypomina ta dziewczynka z 'Bezsenność w Seattle'. One tylko skrótami sie porozumiewała. A jeśli chodzi o temat to okładka trochę dzika, ale film fajny.

użytkownik usunięty
Seniorita

tak powinni dać najlepiej plakat rosyjski albo polski dziewczyno puknij się w głowę nie masz innych problemów???? skąd wiesz że jest amerykański?? wiesz zdradzę ci sekret wszystko co amerykańskie jest o wiele lepsze niżeli nasze polskie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones