PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475937}

W chmurach

Up in the Air
6,9 90 273
oceny
6,9 10 1 90273
7,0 29
ocen krytyków
W chmurach
powrót do forum filmu W chmurach

Dobry film, lecz przyjemność psuło mi patrzenie na Alex w wykonaniu Farmiga. Nie lubię, kiedy w
filmach ciągle podkreśla się pięno brzydkich kobiet, zniesmacza mnie to.

partha

Hmm, że co? To raczej rzecz gustu, bo mi np. jej uroda się bardzo podoba;)

ocenił(a) film na 7
Cinico

Tak, to rzecz gustu. Ale naprawdę uważasz, ze w tym filmie wyglądała dobrze?

partha

Filmu jeszcze nie ogladałam, choć przymierzam się do tego,bo slyszalam, że całkiem dobry:) ale widziałam ją w innych produkcjach i mnie osobiscie urzekla jej oryginalna uroda:) bo fakt nie nie należy do kanonu typowych piękności;p

Cinico

Polecam w szczególności film "Chłopiec w pasiastej piżamie":) wojna trochę od innej strony;)

ocenił(a) film na 7
Cinico

właśnie zamierzałam to obejrzeć:)

ocenił(a) film na 7
Cinico

No właśnie w innych wygląda ok, ale tu naprawdę uprzykrzyła mi oglądanie filmu.

Cinico

zgadzam się,chociaz akurat lepiej wygląda ta kobieta na zdjęciach :)

partha

prawdopodobnie jestes bardzo brzydka.

Reksio_gwalciciel

hahaha...dobre.Mnie sie Vera podoba

ocenił(a) film na 8
partha

Hmm, uważam, że jej kreacja była co najmniej dobra. Zagrała wcale już niemłodą kobietę, zdecydowaną, podążająca ścieżką kariery nie gospodyni, która pewność siebie zdobywa przez sukcesy w pracy, nie przez aprobatę mężczyzn, przez co ma szorstką urodę :)

użytkownik usunięty
partha

Rozumiem, że komuś ona może się mniej lub bardziej podobać, ale mówić o niej, że jest brzydka to przesada. Oby wszystkie kobiety byly takie brzydkie, to by żadna nie miała kompleksów. Dziewczyno, ona ma już swoje lata, a wciąż świetną sylwetkę! Naprawdę jej urodzie nie można nic zarzucić. Można jedynie zazdrościć. Przypomnij sobie może swoją wypowiedź za jakieś 20 lat jak będziesz zbliżała się do jej wieku.

@gitis79 zgadzam sie w 100 %.

partha

ba! tobie Stwórca mógł znaleźć lepszy mózg. ale takie rozważania zostawmy już lepiej podkuchennym i stangretom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones