PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521206}

W ciemność. Star Trek

Star Trek Into Darkness
7,1 84 885
ocen
7,1 10 1 84885
6,1 15
ocen krytyków
W ciemność. Star Trek
powrót do forum filmu W ciemność. Star Trek

świadczy tylko o popularności starwarsowego chłamu. Gwiezdne Wojenki też trzymają się mocno, a przecież każdy znawca sci-fi uważa je za żenujące. Powtórzę po kerkasie, to że amerykanie są w stanie łyknąć każdą głupotę to rozumiem, ale uważam Polaków za mądrzejszych. Oceny pokroju 5/10 w górę dla tego filmu to żenada.

Al_Bundy

Dobra koniec juz przestałeś być smieszny!!!

ocenił(a) film na 8
Syrinx

To ty robisz z siebie idiote

Syrinx

Przeczytałem całość i stwierdzam ze Syrinx robi z siebie pajaca w całej dyskusji. Chłopie mama z tatą naopowiadali ci bajek w dzieciństwie że yoda i luck skywalker istnieja a ty w to wszystko frajerze wierzysz. Oczywiscie chłopak w miecze świetlne też wierzy, on sam taki ma w domu, szkoda ze jest z plastiku i kupiony na odpuście.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Syrinx

Nie jestem pedałem tak jak ty, wiec proszę nie przesyłaj mi buziaków, bo mnie to irytuje

kap5

czyli jestes ciapku!!! :*;* ale krypto ahhaa :* 3x :*

kap5

i skonczcie juz z tym naukowym star trekiem itp bo wiekszosc terminologi star treka to technobelkot nie majacy odzwierciedlenia w realnej terminologi naukowej! a wy jak ostatnie pajacei sie podniecacie! do ksiazek naukowych debile a nie na forum filmwebu pajacujecie o naukowosci star treka a basniowosci (nienaukowsci) GW! caly ten wasz temat jest chybiony i z tego mam beke ty głupiutki pikaczu :P dzieki za kolejna dawke ubawu jak i od bundiego na dzis!!! ciekawe czy poszczekasz jeszcze troche z bundim

ocenił(a) film na 5
Al_Bundy

Nie wszystko. Anakinowi na przestrzeni dwóch epizodów rosną włosy, i jest to jak najbardziej realne. Obi-Wanowi rośnie broda.

ocenił(a) film na 7
MeLegia

Wystarczy obejrzeć ze zrozumieniem między pierwsza a drugą częścią SW jest przerwa czasowa. Z resztą wasze spory są dziecinne. SW to nie tylko 6 filmów ale tona książek i komiksów a czy to co jest w nich zawarte jest możliwe nie jest istotne. Przekrzykiwanie się, czy to czy tamto ma "naukowe" poparcie jest bez sensu. To fikcja, która mam na sie podobac lub nie....

ocenił(a) film na 5
linandrilla

Co jest możliwe? Najazd sadomasochistycznych muzułmanów, przenoszenie świadomości do klonów, żyjące statki czy może Hutt walczący mieczem świetlnym?

ocenił(a) film na 7
MeLegia

A w którym momencie napisałam że SW sa realne i mozliwe? Czytanie ze zrozumieniem to podstawa!

ocenił(a) film na 10
uss_enterprise_ncc_1701

Filmy takie jak SW i ST to bardziej fiction niż science heh... ale takie chyba mają być i nie nazwałbym ich żenującymi, bez przesady, to klasyka kina. Nie ruzumien, tej szerzącej się ostatnimi czasy mody na doszukiwanie się w filmach wszelkiego rodzaju nielogicznych momentow.. tym bardziej, że filmy s-f chcąc nie chcąc będą takie momenty zawierały.

Co do ST ITD.. osobiście uważam za bardzo udany, zabrakło może bitwy w kosmosie.. czegoś na miarę finału w Nemesisie, no ale da się bez tego przeżyć.

ho11ywood

popieram!

Syrinx

Po pierwsze bełkot to ty uprawiasz. Prześledziłem sobie z ciekawości dyskusję i szczerze mówiąc szkoda czasu na tłumaczenie czegoś komuś kto nawet nie potrafi poprawnie pisać. Al_Bundy starał się dyskutować merytorycznie nie obrażając ciebie, czego ty nie potrafiłeś oczywiście zrobić. Możesz się z nim nie zgadzać ale pewna kultura osobista powinna funkcjonować ale jak widać, w dobie internetu, kiedy każdy jest anonimowy, to się czuje mocny w gębie i rzuca inwektywami na lewo i prawo.

Konflikt między GW a ST był, jest i będzie. Przy czym GW są bajką i nawet się z tym nie kryją, podczas gdy ST zawsze starał się chociaż udawać stare SF, gdzie wszystko miało podkładkę merytoryczną. Film mi się nawet podobał chociaż widzę, że stał "w rozkroku". To jeszcze nie jest typowe kino akcji fiction ale również już nie stary ST. I to chyba go pogrzebie bo na pewno duża część trekkies go miesza z błotem a dla przeciętnego Kowalskiego jest za mało wybuchów, strzelanin itp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Syrinx

Jak można zrobić z siebie facepalma? Hm, ciekawe!

MeLegia

normlanie mysl! to ne boli tzn robi z siebie tyle osla tak ze tlyko facepalm ;( to jest rownowazne znaczeniu ze robi z siebie facepalma kapisz/ :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Syrinx

Spajacowałeś sam, twój poziom pisania wskazuje, że sam jeszcze nie wyrosłeś z etapu "glutojadka" :) Tak naprawdę mniej mnie interesuje co on napisał a bardziej to w jaki sposób ty odpisujesz ludziom. A oborę to robisz sam swoim poziomem wypowiedzi, składni i gramatyki. W takim razie jest mi wstyd, że jestem fanem tego samego uniwersum co taki "lamer", jak ty, wytwór ewidentnie nowej matury. Głupotę oponenta w dyskusji możesz wykazać konkretnymi argumentami a swoją "elokwencją" pokazujesz wyłącznie własną :) A to gdzie kliknąłem "odpowiedz" to już sprawa drugorzędna bo cały ten temat to wylewanie przez ciebie epitetów, co swoją drogą jest karalne :)

pavlaq_3

Poddaje sie otworzyłem puszke pandory i sie zleci co raz wiecej forestow gumpow jak pavlaq 3 z jego pseudowrzutami na poziomie maicusia z klanu!:/ żal mi ze star trek ma pecha do takich ortodoksyjnotrekowych zjebów :( Koncz juz pajacu PROSZE! IQ powyzej 70 i tak ci nie podskoczy mój słodki mały muppecie! no daj jeszcze chau chau poszczekaj mi tu :)) teraz wiem jak sie czuł picard http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://picardfacepalm.com/updown.gif&imgr efurl=http://picardfacepalm.com/&h=528&w=700&sz=18&tbnid=8HmTM-I _pCwkWM:&tbnh=107&tbnw=142&zoom=1&usg=__31OHzjvhHXB0nHYJKLw-AW6d bvs=&docid=TwwxAHM6YhJuJM&sa=X&ei=HIqzUdW5AYTZ4QTT0YDADA&ved=0CC 8Q9QEwAA&dur=196 on robi to non stop czytajac zjeboortodoksow trekowych!!! :D ahahha

Syrinx

Jak na razie to ty masz tutaj problem z czytaniem ze zrozumieniem :) Ja jadę tylko po twojej kulturze osobistej i szacunku wobec innych ludzi a ty masz mi cały czas wyskakujesz z ortodoksami. Dobrze, że ty wiesz jaki jest poziom Maciusia z Klanu bo ja nie oglądam takich rzeczy :) To jest niesamowite, że ktoś dał w ogóle tobie klawiaturę do pisania bo nie potrafisz napisać żadnego posta bez błędu. Myślę, że to z myślą o tobie Gwiezdna Flota wprowadziła zasadę o nieingerowaniu w życie rozwijających się gatunków :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Syrinx

dziecko neo i po temacie, nie piszcie-karmicie trolla

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ho11ywood

jeden z niewielu sensownych komentarzy!!!!

ocenił(a) film na 3
uss_enterprise_ncc_1701

Ja jakoś znam się na filmach sci-fi i gwiezdne wojny to dla mnie arcydzieło.Każdy ma prawo do własnego zdania a ty się trochę opanuj chłopie.

ocenił(a) film na 7
patryk250

Popieram Star Warsy to klasyka a zwłaszcza stara saga. Nie wszyscy są fanami nowej bo niestety Lucas wpadł na pomysł kręcenia ich samodzielnie. OBA uniwersa to KLASYKA, stworzyły podstawę do masy świetnych rzeczy. Moim zdaniem świetnie zrobiono że ponownie kręci się filmy poruszające tą tematykę. Może nie są to filmy najwyższych lotów merytorycznie, ale może przez to pojawi sie nowa masa fanów młodszych od was czy ode mnie. Każdy inteligentny widz nie poprzestanie tylko na hollywoodzkim obrazie.

uss_enterprise_ncc_1701

jak ja lubię tego typu komentarze ze wglądu na ich debilizm. pod każdym filmem można zobaczyć takie jednostki, które piszą "nie rozumiem oceny tego filmu" bo oczywiście ten ktoś dał danemu filmowi 1, 2 czy 3. to, że Ty tyle dałeś to Twoja sprawa (żeby nie było mnie się film nie podobał to się zgodzę, że słaby, ale po co od razu pisać w tak głupi sposób). A Amerykanów będę bronić, a oni sami stoją 100 lat przed nami polaczkami.

uss_enterprise_ncc_1701

zapewne używasz wielu Amerykańskich wynalazków , oglądasz kino amerykańskie , jesz amerykańskie jedzenie i chcesz aby amerykanie obronili Cię przed Rosjanami ... powiedz mi .....

Kto jest większym głupcem: sam głupiec, czy głupiec, który za nim podąża?

ocenił(a) film na 9
uss_enterprise_ncc_1701

Wiesz co jest najlepsze w tym co napisałeś ? Że zawsze praktycznie pod każdym filmem na filmwebie, jest przynajmniej jeden taki temat, w którym to jakiś cieć rozwodzi się na temat gustu innych ludzi, a jemu podobni jeszcze go karmią....
Przeglądając te posty można się nieźle uśmiać, bo prowadzicie dyskusje, która tak na prawdę nie ma sensu, a o gustach się nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
uss_enterprise_ncc_1701

Śmieszny jesteś,bo każdy uważający się za fana science fiction zaczynał swoją przygodę,albo od Star Treka,albo od Star Wars.Ja zaczynałem od Gwiezdnych Wojen i jako miłośnik science fiction uważam,że Lucas stworzył ponadczasową sagę z epizodów 1 - 3 i 4 - 6.

uss_enterprise_ncc_1701

"Ocena 7.6 dla tego czegoś świadczy tylko o popularności starwarsowego chłamu." Nie zrozumiałem zdania bo nie ma sensu.
Pierwsze słyszę by fan sci-fi uważał Gwiezdne Wojny za żenujące, zwłaszcza że Gwiezdne wojny nie są sci-fi. Nie ośimeszaj się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones