Dobry film akcji

ostatnia wypowiedź: _MAX_
adenirka adenirka
ocena: 7

Od filmów akcji nie ma co oczekiwać wybitnej fabuły i wyśmienitej gry aktorskiej.Jeśli chodzi o sensacyjne wątki, pościgi, wybuchy, zdradę, strzelanki to jak najbardziej. I ten film zawierał to wszystko, a dodatkowo plusem było pojawienie się Johna Cena i Roberta Patricka. Oceniam w kategorii film akcji 7/10.

• giovanni50 giovanni50

U Seagala jest praktycznie to samo:)
    Lubię Seagala i lubię łubudu

• Wysuszek Wysuszek

haha świetna akcja w filmie ... Cena przezyl wybuch na stacji benzynowej pozniej w poscigu strzelano do niego chyba z 300 razy w auto i w niego a on caly zdrowy jak i auto jechalo ... normalnie masakra rodem z Commando hehe :D

• Ja_pitole Ja_pitole

A potem wyskoczył nad przepaścią z płonącego cabriowozu i ma tylko małą pisssdeczkę pod okiem:) I nawet się odrobinę nie spocił...pewno Old Spice Bahamas używa :)

• giovanni50 giovanni50

Ten film troszkę mi przypomina Nieuchwytny cel(mokradła pościg)

• Loopoos Loopoos

Film przeciętny, ale jedna scena mnie rozwaliła. W trakcie pościgu, kiedy wywalili w niego (jak to ktoś wyżej napisał) z 300 pocisków. Jeden gości z niedowierzaniem mówi "To chyba jakiś terminator". W odpowiedzi Robert Patrick spojrzał na niego w stylu " Are you f u c k i n g kidding me!?". Nie wiem czy w oryginale też była mowa o terminatorze, czy to tylko wymysł polskich tłumaczy. Jednak kojarząc Patricka głównie z roli T-1000, ta scena miała dodatkowy "smaczek".

• Loopoos Loopoos

"Co Ty wiesz o terminatorach". Bardziej swojsko brzmi;)

• giovanni50 giovanni50

Lubie takie smaczki i teksty

• Kacper_1984 Kacper_1984

John Cena (John Triton) powinien wg mnie dostać rolę w filmie NIEZNISZCZALNI 2.
    Ten film to udowodnił :)

• giovanni50 giovanni50

Tak jest

• Hardcoreqful Hardcoreqful
      ocena: 5

haha racja :D nie wiem jak wy ale ja sie usmialem niezla komedyja

• plsuszi plsuszi
      ocena: 6

może na niezniszczalni 3 :)) hehe też się uśmiałem aż miło

• _MAX_ _MAX_

Bez przesady. W ilu produkcjach zagrał żeby dostać rolę obok takich aktorów którzy zjedli zęby na filmach akcji? Poza tym "Niezniszczalni" to straszny crap.

• anex56 anex56
    ocena: 8

Podpisuje się pod tym :)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: