PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113457}

W doborowym towarzystwie

In Good Company
6,3 15 035
ocen
6,3 10 1 15035
6,4 7
ocen krytyków
W doborowym towarzystwie
powrót do forum filmu W doborowym towarzystwie

9/10

ocenił(a) film na 9

Fajny, lekki film..
POLECAM!

ocenił(a) film na 4
nikostorun

4/10 Nudny... nie polecam.

ocenił(a) film na 9
slow92

Dla mnie nie był wcale nudny, wręcz przeciwnie.

SPOJLER
czytając opis tego filmu w gazecie byłam nastawiona na to, że Carter będzie bohaterem filmu, który za wszelką cenę będzie chciał zdobyć najwyższe szczyty kariery, ale oglądając film wcale nie patrzyłam na niego w ten sposób. Dla mnie jest to film pokazujący jak szukając takiego życia łatwo zatracić to co jest w życiu najważniejsze - miłość i rodzinę.
I przez cały film nie było mi żal Dana, tylko właśnie Cartera - mimo tego, że miał dużo, tak naprawdę nie miał nic.

ocenił(a) film na 8
nikostorun

Zgadzam się, film lekki, śmieszny, można się przy nim zrelaksować.

ocenił(a) film na 8
epilenka

Śmieszny? a co w tej historii było zabawnego?

babytronique

Wiesz co, były momenty kiedy można było się trochę pośmiać - takie wstawki, aby trochę go ubarwić, nadać mniej sztampowy kształt, ale ogólnie nigdy bym nie powiedział, że ten film jest śmieszny, także też mnie dziwi co autorka miała na myśli... ;) A czy był lekki? Z tym też się nie do końca zgodzę.

ocenił(a) film na 7
epilenka

śmieszny to on nie był, napewno nie na wieczór bo można trochę przysnąć ale ogólnie film mi się podobał :)

nikostorun

Również polecam, w końcu ktoś, kto wystawił ocenę taką samą jak ja ;) Dziwią mnie te niskie oceny, mam niewiele do zarzucenia temu filmowi, wszystko było jak należy. Spodziewałem się, że średnia będzie przynajmniej 7.5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones