PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722397}

W imię prawdy

The Whole Truth
6,3 9 709
ocen
6,3 10 1 9709
W imię prawdy
powrót do forum filmu W imię prawdy

Świetnie napisany.

ocenił(a) film na 7

Jak dla mnie film bardzo dobry, sama rola Jak i Reeves'a I Zellweger o dziwo zagrana bardzo dobrze. Trzymający w napięciu do samego końca :) Polecam!

Amistat

Chyba widzieliśmy inny film- bo to nieprawda co piszesz. Film jest bardzo słaby, w szczególności Reeves i Zellweger.

ocenił(a) film na 7
Marek84

Każdy ma prawo do własnej opinii. :)

Marek84

to gniot z beznadziejną grą

użytkownik usunięty
Amistat

Renée Zellweger i ten wysiłek jaki wkładała by jej twarz ukazała chociaż odrobinę zmarszczek mimicznych by wiadomo było co czuje...
z całym uwielbieniem do Keanu muszę przyznać, że film jest po prostu słaby. Niby koniec ciekawy, ale zabrakło tego napięcia charakterystycznego dla filmów tego typu.

ocenił(a) film na 3
Amistat

Najwyraźniej nie spodziewałaś się takiego obrotu sprawy.
Napięcie? Akcja miała tempo ślimaka na zakręcie, tak samo dialogi - normalnie jakby ktoś wrzucił slow motion ;-)

ocenił(a) film na 7
Amistat

Zgadzam się z Tobą, dobry film na ocenę 7, średnia gra aktorska bo to film na 6,5 max 7 ale ogólnie fajny film, podobała mi się o dziwo gra aktorska tego komika, belluciego chodź to dramat, a myślę że chcieli młodego wsadzić do paki i żyć sobie szczęśliwie gdyby się sam nie wybronił..... I pewnie matka nie była bita tylko gdy mąż się dowiedział że go zdradza to dopiero w tedy mógł się nad nią znęcać, każdy mógłby sobie inaczej to dopowiedzieć........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones