PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640446}
6,1 42 970
ocen
6,1 10 1 42970
5,6 25
ocen krytyków
W imię...
powrót do forum filmu W imię...

Do dwóch razy sztuka

ocenił(a) film na 2

Spodziewałam się naprawdę dobrego, psychologicznego, dającego do myślenia polskiego filmu.
Szokującego, takiego jaki lubię. Naprawdę pokładałam w tej produkcji wielkie nadzieje. No
cóż,rozczarowanie po całej lini. Film po prostu mnie zanudził ! Jedyne co naprawdę zwróciło moją
uwagę, to kadry. Gratulacje dla scenarzysty, naprawdę coś wspaniałego. Jeżeli o całość chodzi, to
dobrnęłam do połowy, nie dałam rady. Nie wiem czy wybrałam sobie nieodpowiedni wieczór na
obejrzenie go, może niewystarczająco się skupiłam...nie wiem. Wiem, że na pewno zrobię do niego
drugie podejście. Nie dziś,nie jutro, ale zrobię.

ocenił(a) film na 6
Kabumm

W moim odczuciu film zapowiadał się bardzo dobrze. Myślałam, że zobaczymy księdza nie jako księdza, ale przede wszystkim jako człowieka, który walczy z pokusami (znudzona Ewa), własnymi słabościami (skłonności homoseksualne), czy nawet z taką ludzką samotnością. Te zmagania mogłyby być ciekawe, niestety fabuła poszła w taką stronę, że ostatecznie wyszedł film dość płytki. Przypomina mi to inną kontrowersyjną polską produkcję pod tytułem "Bez Wstydu", temat odważny, a z filmu w sumie nic nie wynika. Widz po sensie nie ma zbyt wielu przemyśleń, po prostu w obu przypadkach ogląda się zapis historii, która zdarzyła się lub mogłaby się zdarzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones