PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652964}

W kręgu miłości

The Broken Circle Breakdown
7,7 20 006
ocen
7,7 10 1 20006
6,6 14
ocen krytyków
W kręgu miłości
powrót do forum filmu W kręgu miłości

!

ocenił(a) film na 4

Główni bohaterowie nie wzbudzają sympatii,a przemieszanie scen w czasie,filmowi nie
pomogło,wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 3
Berith7777

Zgadzam się, film jest strasznie pomieszany. I w moim odczuciu jedynym zamysłem reżysera było wyśmianie religii. W ogóle mi się nie podobał!!

ocenił(a) film na 4
daisy91

To stwierdzenie o religii idiotyczne.

ocenił(a) film na 3
Berith7777

A to już nie mogę mieć własnych odczuć, bo ktoś musi je obrażać?

ocenił(a) film na 4
daisy91

Przeciez nikt niczego nie zabrania.

ocenił(a) film na 3
Berith7777

Nie zabraniasz. Ale już krytykujesz. Gdzie ja wyraźnie napisałam: W MOIM ODCZUCIU Masz inne odczucie to ok ale nie nazywaj moich odczuć idiotycznymi.

ocenił(a) film na 4
daisy91

Sama pisałaś o prawach do własnych odczuć,a teraz mi zabraniasz miec własne-to się nazywa ironia:)
W moim odczuciu Twoje stwierdzenie jest takie,a nie inne i tyle.

ocenił(a) film na 3
Berith7777

To teraz mi pokaż gdzie w Twoim zdaniu jest napisane:w moim odczuciu, moim zdaniem? Gdyby tak było napisane to wcale bym się nie czepiała.:) Jeśli nie mówisz komuś, że wyrażasz swoje zdanie a rzucasz to jest głupie, to jest idiotyczne to po prostu obrażasz kogoś. W przeciwieństwie gdy napiszesz moi zdaniem to jest głupie.... Czaisz różnicę?

ocenił(a) film na 4
daisy91

Samo przez się wskazuje,że to moje odczucie,przecież nie występuję tu w roli czyjegoś adwokata.Idąc Twoim tokiem myślenia,po każdym zdaniu,ludzie powinni zaznaczać,że to ich odczucie i zdanie?To ciekawe:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones