PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539094}
7,5 15 265
ocen
7,5 10 1 15265
8,0 3
oceny krytyków
W lepszym świecie
powrót do forum filmu W lepszym świecie

Film przedstawia rożne spojrzenia na przemoc ,Mamy dwoch młodych chlopaków jeden bardziej odważny wyznając zasade prawa pięsci czyli odpowiadając agresją Drugi bardziej stonowany bardziej nie smiały .Też wazną postacią dla mnie jest i chyba kluczową To na nim opiera się prawie cały film .Ojciec jednego z chłopców Gra on czlowieka rozwanego ktory wyznanie metode że na przemoc nie odpowiada się przemocą .Nawet jak jest bity przez jednego mechanika po twarzy przy swym synu .Udaje że nic się nie dzieje czy jest to strach ,czy może taka metoda zeby unikac przemocy .Nie wiem ale bardziej dla druga metoda .Gdyż ojciec tego chłopaka bedąc lekarzem potrafił wykazac się wielka odwagą i wiedział kiedy jej uzyć. .Ogladając ten film jest chyba taki jak ten ojciec też unilkam przemocy i czasem wole ulec lub oddalic się na bok .Dlatego rozumiałem tego ojca są tacy co nie pozwalają sobie wchodzic na glowe .Jednak trzeba zaznaczyc że ojciec chłopaka nie był ofiarą tak samo jego syn o ni tylko inaczej patrzyli jak reagowac na przemoc .Pouczający dobrze zagrany dramat.7/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Piękny tekst. Trochę jak wiersze dadaistów.

"Małżą nasza wyspa
Dada
dada
dada
moja wyspa małża a dada jej perłą
dadam
dadam
mówiąc dadam oszaleje Adam"

ocenił(a) film na 7
wujekdziadek

Mi twoj wiersz się nie podoba

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Hmm ,chyba wiem o co chodzi "wujkowidziadkowi :)". Lepiej pisać wolniej i dokładniej formułować swoje myśli ,jeśli piszesz tę opinię dla innych oczywiście - jeśli nie - to nie ten portal. Na chwilę obecną w Twojej wypowiedzi rządzi chaos :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones