PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 156
ocen
6,9 10 1 51156
5,7 6
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Co to było?

ocenił(a) film na 4

Czy tylko ja uważam że rekcyj rodziców chłopca, uderzonego prze małą dziewczynkę była lekko
przesadzona?Ja wiem że scenariusz miał prowadzić do rozwałki.Ale na litość boską naprawdę nie
mogli czegoś innego wymyślić?

ocenił(a) film na 8
pokemon227

To była reakcja matki, ćpunki. Gdyby była normalna to by zareagowała inaczej. Jej mężulek ruszył do boju bo mu kazała (kapeć).

ocenił(a) film na 8
pokemon227

Tak naprawdę nie chodziło o dzieciaki. Chodziło o przeszłość wlokącą się za starymi, a ta była raczej nieciekawa. I wydaje mi się, że matka widziała nie małą dziewczynkę, a jej tatusia, z którym miała na pieńku.
I to jest problem, który u Stallone'a widać w niejednym filmie - jak starzy faceci mają coś na wątrobie, to powinni to załatwić między sobą, klata w klatę, a nie mieszać w to kobiety i dzieci. Zmykaj, mały/a, bo nic tu po tobie.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Patrz chociażby scenę z walczącym chłopcem z 'Rambo'.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

A w 'Homefront' mamy ten kawałek o skurczybyku, który przyszedł mi do domu i zabrał zabawkę dziecku/porwał kota, zamiast zachować się jak mężczyzna. Co do naszych spraw mają pluszowe króliki? Pozwólmy dziecku być dzieckiem.

TangoAndWaltz

to tylko film, wiesz?

ocenił(a) film na 8
Uag

Owszem, wiem. Co nie przeszkadza mi pomyśleć głośno po walkenowsku. 'Skurczybyk' nie jest komentarzem odautorskim, tylko pojawia się w dialogu.
Nawyki z tłumaczenia kumplom 'Pana Tadeusza' na korytarzu przed lekcją.

ocenił(a) film na 7
pokemon227

Przesadzona ale nie nierealna. W naszej kulturze takie coś jest mało prawdopodobne, a już kilkanaście lat temu - niemożliwe. Jednak w Stanach poprawność polityczna i równouprawnienie zbiera swoje żniwo. Po prostu w Polsce ludzie mają jeszcze troszeczkę honoru i rozumu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones