PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 253
oceny
6,9 10 1 51253
5,7 6
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Po co ex-glina trzyma we własnym domu akta sprawy, w której był wtyką?

henrycze

To samo mi się nasunęło. Dodatkowo nie rozumiem już końcowych działań dilera... po co było porwanie dziewczynki i niepotrzebne ryzykowanie ujawnienia (bo wcześniej nikt by nie podejrzewał, że to on za tę akcję odpowiadał, skoro sobie siedział w miasteczku, a nawet szeryf go widział) w momencie, gdy wszyscy tamci gangsterzy zostali już rozwaleni? Nie bardzo rozumiem jego uporu.

Peeves

Ja bym to wytłumaczył tym, że był bratem tej lekko stukniętej blondyny. Jaka siostra, taki brat. To ich łączyło.

ocenił(a) film na 7
thom1992

Przecież to Sheryl sprowadziła małą gdy zrobił się dym, myśląc, że robi dobrze a dostała za to opieprz od Gatora

Arnie91

Zgadza się ale James Franco wpakował młodą do samochodu i uciekł. Mógł uciec sam ale pewnie wtedy Jason nie chciałby go gonić :)

ocenił(a) film na 10
thom1992

Wydaje mi sie że i tak by go gonił chcąc wyczyścić wszystkich z tego całego "zamieszania" :) film wg mnie dobry 1000 kroć lepszy niż Parker który był kiczem :)

ocenił(a) film na 7
henrycze

Oglądając film pomyślałem to samo. Leżą sobie tajne akta u niego w domu, prawie że na wierzchu i do tego jeszcze dom nie zamknięty, nie pilnowany.

henrycze

Tajne akta na wierzchu, chata nie zamknięta. Mnie to też zdziwiło. Dodatkowo były tajny agent osiedla się praktycznie rzut beretem od terenu, na którym działał rozpracowywany przez niego gang ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones