PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1452}
5,7 66 223
oceny
5,7 10 1 66223
4,6 14
ocen krytyków
W pustyni i w puszczy
powrót do forum filmu W pustyni i w puszczy

Całkiem dobry

ocenił(a) film na 7

Nie pamiętam wersji z 1973, ale pamiętałem, że ta mi się bardziej podobała. tyle tytułem porównania bo nie chcę porównywać.

Film naprawdę zręcznie zrobiony. Jak na polskie kino jest nieźle. Nie ma udziwnień, metafor itd. Prosta, fajna, wciągająca fabuła. Producenci postarali się o pokazanie prawdziwej Afryki tak północnej jak i południowej. Zdjęcia były robione w RPA i Tunezji. Oczywiście aktorstwo głównych postaci nie jest niesamowite, ale wiadomo, że dzieci nie grają za dobrze w ogóle i przeważnie. tym nie mniej piękne widoki i powtórzę - super fabuła wymyślona przez Sienkiewicza nie została zmarnowana. Fajny film dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lekko się ogląda, szczególnie w upalne dni jak teraz. Polecam. No ita przepiękna piosenka Beaty Kozidrak...

Chyba pierwszy raz od kilku lat oglądałem do końca napisy końcowe słuchając tej ballady.

ocenił(a) film na 5
hubio

Wersja z 1973 dużo lepsza.

Niestety prawie zawsze, gdzieś w 99% przypadków remake/reebot jest gorszy od pierwowzoru.
Tak samo sequele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones