PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 763
oceny
7,2 10 1 77763
6,2 14
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

plus leo crowe i mamy fantastyczny film a gra aktorska elektryzuje cudowna

w jakim sensie elektryzuje ?- oczy ci się świecą jak latarki czy włosy stają jeżem?

ocenił(a) film na 1

szczególnie DiCaprio pasuje do tej roli :D jako agent podszywający się pod Araba, patrzeć się na to nie dało, z kilometra widać że to Amerykanin + Crowe gadający ciągle na ulicy przy ludziach jak przeprowadzają akurat akcje (takie rzeczy tylko w Stanach)

użytkownik usunięty

Ridley jest zerem - 1 film mu wychodzi, 5 nie wychodzi - tak to i ja bym mógł robić. Spielberg zresztą jest identyczny - 1 film dobry, kolejne10 fatalnych

ocenił(a) film na 7

ej, to zrób choć jak spielberg, choć 1 dobry film, a te 10 to sobie już podaruj, wystarczy jeden dobry. poczekamy i ocenimy :))))

Dokładnie tak. Ilosc kiepskich filmow Scotta zdecydwanie przwyzsza ilosc jego dzieł trafionych, wiec jego nazwisko w ogole nie jest wyznacznikiem jakosci. Wrecz przeciwnie, ja widząc ze Scott zabiera sie ze rezyserie następnego filmu mam zawsze spore obawy, ze powstanie kolejny gniot szargajacy jego uznane przeciez nazwisko - i niestety wiekszosc tych obaw raczej sie sprawdza.

użytkownik usunięty

Ridley jest zerem ale ocena 8

użytkownik usunięty

Bo nim napisałem tą opinię zobaczyłem ten film - ocena przedwczoraj a film wczoraj. Ale i tak Ridley zawalił kilka filmów choć ocena "jest zerem" była zbyt drastyczna przeze mnie - filmy może wybitne jego nie są ale nie gorszą - na pewno jednak nie jest godny miana "geniuszu" jaką wielu mu przypisują.

wg rozumu najpierw oglądamy film, potem oceniamy, i nie będzie nieporozumień:)

użytkownik usunięty
Mothyff

Znaczy filmu nie oceniałem przed obejrzeniem tylko Ridleya i jego poprzednie filmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones