PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3797}

W sieci pająka

Along Came a Spider
6,7 29 130
ocen
6,7 10 1 29130
6,2 4
oceny krytyków
W sieci pająka
powrót do forum filmu W sieci pająka

Czytałem ksiązki o Crossie. Były świetne, trzymały w napięciu, trudno było się oderwać. Tymaczasem ten film zmęczył mnie jak jasna cholera.. Dałem bardzo mocno naciągnięte 4 za Morgana Freemana, który zagrał całkiem dobrze.
Co do postaci z filmu to są niemal w ogóle nie zarysowane, wiemy o nich tyle co o składzie oranżady.

ToughAintEnough

Witam. Książki nie znam, domyślam się, że musi być lepsza, film natomiast wydał mi się standardowym thrillerem nie wyrastającym ponad przeciętność, aczkolwiek stosunkowo nieźle przyswajalnym. Bardziej podobał mi się KOLEKCJONER, za to ALEX CROSS to już zdecydowanie niski poziom.Jednak pozwoliłem sobie na wpis tutaj w sumie głównie z innego powodu, a mianowicie w 10 minucie, w epizodycznej rólce można zobaczyć Ocean Hellman czyli Nicole Roberts z kultowego w latach 80tych serialu NIEBEZPIECZNA ZATOKA. Jest to aktorka którą darzę szczególną sympatią i sentymentem, to moja miłość z czasów dzieciństwa. Ubolewam, że nie zrobiła jakiejś większej kariery, głównie epizody i ogony w telewizyjnych produkcjach a od 2006 roku więcej się nie pojawiła. Niestety dziś już jest mało rozpoznawalna i chyba praktycznie zapomniana, szkoda. Taka ciekawostka, może kogoś ta informacja zainteresuje. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
ToughAintEnough

Żenujące efekty specjalne (na poziomie naszego Wiedźmina), ale film można zobaczyć.

Krzysztof_Bajer

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

ToughAintEnough


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones