PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11505}

W sieci

Disclosure
6,7 15 697
ocen
6,7 10 1 15697
5,7 6
ocen krytyków
W sieci
powrót do forum filmu W sieci

Demi Moore może i ma figure i urode ale fryzure w tym filmie to ona miała do dupy ;]... A i rzeczywiście grała dobrze ale nie dlatego, że były z nią sceny erotyczne... zboczeńce.
Ja się zastanawiem między 6 a 7/10

JamesSawyerFord

Takie czasy były kiedyś, ale nie wypadla najgorzej..całkiem całkiem pasuje jej granie wrednej ;)

ocenił(a) film na 8
apt07

co wy gadacie,w scenie z z tym za hu... nie moge sobie przypmniec,byla zajebiscie sexy film 8/10

ocenił(a) film na 6
JamesSawyerFord

Święta racja! Nie mogłam patrzeć na jej fryzurę, nawet co chwila wspominałam o tym mojej kumpeli podczas oglądania filmu.

olka2210

Zgadzam , jej włosy w tym filmie nie zachwycały , ale dla mnie i tak chyba nic nie przebije fryzury jaką miała w filmie Uwierz w ducha.

olka2210

ja tą fryzure okreslam '' na spaniela'' .Bardzo fajna fryzura dla brutetki, szatynki, prosta i elegancka, w koncu meredith to gruba ryba wiec fryzura była wtedy na topie.

JamesSawyerFord

aahaha a kogo obchodzi fryzura? Chyba tylko kobiety mogły zwrócić na to uwagę :D

camey99

Ciii. To babska czesc forum, spadamy.

JamesSawyerFord

Wowczas takie fryzury byly na topie.Z naszych tez za 20 - 30 lat beda sie smiac :))

ulla

ulla uwież mi, nie masz lepszej

ocenił(a) film na 8
ulla

to i tak jedna z lepszych fryzur tamtych czasów ;D przypomnijcie sobie lepiej te wytapirowane blond grzywy ;)))
już nie mówiąc o garniturach Douglasa z tego filmu... dramat... jakieś takie workowate, niedopasowane, z dziwnych materiałów i bardziej mi się kojarzą z kloszardem niż z eleganckim managerem :) ale cóż - taka była moda i to jest piękne. Film wciągający i taki bardzo do przodu techniczniej jak na '94. Kto tu u nas w PL wtedy słyszal o komórkach.. stacjonarny mało kto miał :) a oni już mieli pocztę e-mail i to całkiem ładnie się prezentującą..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones