PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744484}

W starym, dobrym stylu

Going in Style
7,0 97 132
oceny
7,0 10 1 97132
5,7 11
ocen krytyków
W starym, dobrym stylu
powrót do forum filmu W starym, dobrym stylu

świetna komedia

ocenił(a) film na 9

Dawno nie oglądałem tak ciepłej, inteligetnej i zabawnej komedii.

Haal

Lepiej bym tego nie streścił! :)

ocenił(a) film na 7
Vindemi

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
Haal

Prawda!

ocenił(a) film na 9
ulania

widac po ocenie... 7 za tak zajebisty film ...

Haal

potwierdzam-naprawdę w starym, dobrym stylu:)

ocenił(a) film na 8
Haal

Świetna, niegłupia komedia, dobry scenariusz, świetni aktorzy (także drugoplanowi), sprawnie zrobiony - widziałem i potwierdzam.

ocenił(a) film na 8
Haal

Przyjemny i lekki, mało robi się tak dobrych komedii, w których liczy się pomysł a nie erotyka.

ocenił(a) film na 7
Haal

bardzo przyjemny lecz spodziewałam się jeszcze czegoś lepszego wnosząc po głównych bohaterach
początek trochę przy nudny więc udało mi się przysnąć, gdy się dobudziałam obejrzałam od momentu, w którym jeszcze nie odpłynęłam :-)
ogólnie dobra zabawa w dobrym starym stylu :)
Kocham Michaela Caine :*

Haal

Zasugerowałem się ocenami i oglądnąłem..
Rany jakaś masakra, nudny, sztampowy, gdzie tu ta zabawa?
Nie polecam.

ocenił(a) film na 5
oShibby

to chyba na tej zasadzie działa, że jak ktoś zobaczy znanego aktora to z automatu mu sie podoba film..

ocenił(a) film na 3
oShibby

miałem to samo tak na prawdę nie było nic śmiesznego. Myślałem że sie rozkręci ale niestety nic się nie stało :)

Haal

Chciałabym zapytać czy można zobaczyć ten film z jedenastolatkiem? Nie ma tam scen erotycznych czy też bardzo brutalnych? Wygląda na "lekką" komedię ale chciałabym się upewnić. Byłabym wdzięczna za opinię.

ocenił(a) film na 8
kasiabeier

Komedia kryminalna.

arcmarek

Całkiem przyjemna

ocenił(a) film na 7
kasiabeier

O tak!

ocenił(a) film na 8
kasiabeier

Nie, może się Pani wybrać z całą rodziną i będziecie się świetnie bawić. Miłego seansu. :)

ocenił(a) film na 6
Haal

wszystko spoko,tylko z komedia to to ma mało wspólnego, zwykły film obyczajowy i tyle

ocenił(a) film na 8
Haal

Dokładnie,w końcu Amerykańce wymyślili komedie która nie polegała tylko na wulgaryzmach i ciągłej gadce o waleniu gruchy i dymaniu :D.Scena napadu na bank extra,ale i tak była najlepsza beka,kiedy staruszki okradali spożywczaka,zdecydowanie najśmieszniejsza scena z całego filmu.Oceniam 8/10 i jak najbardziej polem ;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Najlepsze były ostatnie minuty.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
Haal

Popieram

ocenił(a) film na 7
Haal

Co jest gorsze od kulki?-dwie kulki :):):)

użytkownik usunięty
Haal

Zgadzam się w pełni. Z tą różnicą,że przyznałam 7/10. Uznałam,że jest obiektywna, bo film nie jest arcydziełem, ale z całą pewnością zasługuje na ocenę powyżej 5 ze względu na lekkość oraz brak typowego i głupawego humoru amerykańskiego. To jest po prostu... w starym, dobrym stylu! ;)

ocenił(a) film na 9
Haal

Dowód, że da się jeszcze robić dobre filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones