PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11507}

W stronę Marrakeszu

Hideous Kinky
6,8 4 351
ocen
6,8 10 1 4351
5,8 4
oceny krytyków
W stronę Marrakeszu
powrót do forum filmu W stronę Marrakeszu

Niestety, zostałem zmuszony do obejrzenia tego filmu ( naleganie kobiet ;) ). Szczerze mówiąc już dawno nie widziałem tak beznadziejnego filmu. Przede wszystkim - nic w filmie się nie dzieje - jedna wielka stagnacja. Same krajobrazy i tamtejszy klimat w żaden sposób nie ratują filmu. Przez większość czasu Kate Winslet przemieszcza się jedynie z miejsca na miejsce, prowadząc dialogi o niczym - żadnej wciągającej fabuły, czy czegokolwiek co mogłoby zaciekawić widza ( nie wspominam już nawet o zwrotach akcji ). Jak dla mnie - film straszny, denny, usypiający, nudny jak jasna cholera.

ocenił(a) film na 1
Enkil

Zgadza się. Film gówniany, i to w każdym centymetrze taśmy. Zdjęcia wyglądają jak tandetne pocztówki odpustowe; Kate Winslet powtarza rolę z "Tytanika", ale w porównaniu z DiCaprio, który jakiś ta system wartości reprezentował (artysta-buntownik), jej obecny wybranek (Bilal, czy jak mu tam) to debil, powtarzający farmazony w stylu "plastik jest zbędny" itp.
Nuda, kicz i głupota walą z ekranu na kilometr. Bibelot.

ocenił(a) film na 3
Enkil

Obejrzałem w czterech podejściach. Wymęczyłem się niemiłosiernie. Nie polecam.

ocenił(a) film na 4
Enkil

Ja go obejrzałem tylko i wyłącznie ze względu na Kate i nie zawidełem się ona jest olśniewająca w tym filmie.
A poza tym sam film to jeden wielki <ziew> o niczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones