PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11507}

W stronę Marrakeszu

Hideous Kinky
6,8 4 350
ocen
6,8 10 1 4350
5,8 4
oceny krytyków
W stronę Marrakeszu
powrót do forum filmu W stronę Marrakeszu

Zapach kadzideł

ocenił(a) film na 6

Co mi się podobało? To, że ten film tak bardzo przesycony był egzotyką. Niesamowita sprawa oglądać te wszystkie baśniowe cuda, słuchać muzyki nasyconej dalekimi krajami. Podobała mi się Winslet i jej dwie córki - piękne, mądre i wesołe. Podobał mi się optymizm płynący z tego filmu.
Mimo to, czegoś ważnego mu brakowało. tego pazura, dreszczu, po którym film zapada nam w pamięć. Miło się oglądało, szybko zapomniało.

ocenił(a) film na 6
Freja

Egzotyka niepowtarzalna,krajobrazy również.

ocenił(a) film na 6
Freja

No tak - właśnie tak, jak to tu opisałaś: egzotyka, „cudowny” arabski klimat, bazary i ich muzyka, „baśniowe cuda” dalekich krajów, bajeczne kolory... No i ten niczym nieuzasadniony optymizm otumanionej hippisowskimi ideami naiwnej Angielki. Ale ta „niesamowita sprawa” to wszystko wydmuszka, bo wyłącznie na kolorowym ekranie, najlepiej wielkim. Bo rzeczywistość jakże inna! Oszustwa, kradzieże i prostytucja, muchy i robactwo, głód i powszechna nędza, zabójczy upał. Jedź - poznaj te „cuda” na własnej skórze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones