PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 649
ocen
6,7 10 1 42649
6,4 9
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Film ma MEGA klimat i oczywiście muzykę (surface of the sun) !! Strasznie niedoceniony,
prawdopodobnie przez samo zakończanie, dotykanie powierzchni słońca ręką mającej kilkanaście
tysięcy stopni Celsjusza :/ gościu stopił by się jak ser w mikrofali, mogliby tego zaoszczędzić
widzom. Jednakże cały film zajebisty, ta fascynacja gwiazdą przez całą załogę, i piękne widoki w
pokoju obserwacyjnym :)

ocenił(a) film na 3
zAb

Muzyka i klimat to chyba jedyne plusy tego filmu. Z naciskiem na to pierwsze.
Nie dostrzegam w nim nic specjalnego, to taki film akcji (choć bez strzelania). Ciekawy pomysł, miejsce na głębokie relacje między postaciami, na rożne postawy w obliczu zagłady, na całą tą psychologiczną otoczkę wynikającą z pobytu w kosmosie, niepewności itd... i kupa. Zawiodłem się. :(

ocenił(a) film na 6
zAb

Szczerze? Santrak fajny, ale nie myślałem o nim nigdy jako o kandydacie na mój muzyczny top 10. Jak dla mnie, pozostaje daleko w tyle za większością kompozycji Hansa Zimmera (He's a Pirate, Now we're free) Steve'a Jablonskiego (Arrival to Earth, My name is Lincoln), Alana Silvestri (Forrest Gump, Avengers), czy Briana Tylera (Thor: the Dark World, Now you see me).


Ale wiadomo, że każdy ma swój gust i nie zamierzam krytykować twojego. Polecam wymienione wyżej tematy, a przy okazji i ten:

https://www.youtube.com/watch?v=W8BpcO4K9ao

ocenił(a) film na 9
Kadente

Santrak???? Buahahaha!!! Yebuem!!!!

ocenił(a) film na 10
zAb

dzieki wlasnie szukalem tytul :-)

zAb

Co do soundtracków z kosmicznych filmów obczaj ten z Grawitacji (kawałek Debris na dobrze podkręconych basach urywa dupę), Interstellar czy Moon. A nawet ten z Marsjanina jest bardzo dobry. Chyba są lepsze od tego z W stronę słońca choć niczego mu zarzucić nie mozna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones