PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811}

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

On Her Majesty's Secret Service
6,4 28 073
oceny
6,4 10 1 28073
6,1 12
ocen krytyków
W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości
powrót do forum filmu W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

Gdyby w tym filmie zagrał np Roger, film oglądałoby się dużo lepiej

ocenił(a) film na 10
swoj_ze_swaja

szkoda ze Sean Connery nie zagrał był by duzo lepszy , Lanzeby starał się nasladowac Connerego ale słabo to wyglądało nie miał tego czegoś w sobie do takiej roli , pewnie dla tego juz więcej Bonda nie zagrał.

ocenił(a) film na 7
konrii_2

Dokładnie. Lazemby dużo nakłamał na castingu, a potem w trakcie realizacji wyszło sporo jego braków, dobrze, że dali sobie z nim spokój

swoj_ze_swaja

Lazenby dostał ofertę na zagranie Bonda w następnych częściach ale sam zrezygnował.

ocenił(a) film na 7
Kruchy_serious

Ale czytałem też, że nie, że to z niego zrezygnowano. Nawet jego ekranowa partnerka twierdziła, że naje się czosnku do scen miłosnych z nim. Aczkolwiek tak naprawdę od początku Broccoli chciał Rogera, tylko on miał kontrakt na Świętego i zaczął grać 007 zaraz po zakończeniu serialu

ocenił(a) film na 10
swoj_ze_swaja

Sam zrezygnował. Do teraz uznaje, to za swój największy błąd. Miał dostać kontrakt na aż 7 filmów.

robert_28

Dla niego to na pewno błąd, ale ja też słyszałem, że to nie była jego decyzja, najważniejsze jednak, że już się więcej nie pojawił, bo nie pasował i to nie tylko moje zdanie

ocenił(a) film na 8
robert_28

Chciałbym go zobaczyć w "Diamenty są wieczne". Connery był 40-latkiem, a wyglądał o 10 lat starzej. W tej części wcale nie wypadł lepiej od Lazenby'ego.

swoj_ze_swaja

Potem Roger grał jeszcze w serialu Partnerzy i znowu odrzucił role i dopiero był wolny w 1973 .Ciekawe jakby Roger tu zagrał.

Kruchy_serious

I całe szczęście!!!!!!!!!!!!!!!

swoj_ze_swaja

Tu była najlepszy odtwórca Blofelda Telly Savalas vel Kojak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones