PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563978}
6,9 7 557
ocen
6,9 10 1 7557
W.E. Królewski romans
powrót do forum filmu W.E. Królewski romans

Tak, zdecydowanie film dobrze "ugryziony" - oddajacy klimat lat opisywanych, przeplatywanych z osobista tragedia kobiety z czasów nam wspolczesnych, ba: stesknionej za miloscia ktora komus innemu sie przydarzyla. Glowna aktorka przypominala mi Charlize Theron... ogolnie dobrze dobrana obsada, dobrze sklejone zdjecia, fabula... polecam.

qzka

Zgadzam się. Urzekający, śliczny, tylko wymaga uwagi na początku, aby wczuć się w sposób narracji.

qzka

Również polecam, bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 8
qzka

Porządnie wyrezyserowany film. Mądrość i seks rowniez w rezyserii Madonny mniej mi sie podobal.

ocenił(a) film na 6
qzka

TEŻ BARDZO MI SIĘ PODOBAŁ :)

qzka

Ku mojemu zdziwieniu Madonna naprawdę sprawdziła się w roli reżysera, nie wiem dlaczego tak wszyscy się jej czepiają.
Do obsady nie mam zastrzeżeń, najbardziej jednak podobała mi się gra aktorka Andrei Riseborough- po prostu cudo!
Stroje przepiękne, muzyka jeszcze lepsza (Abel Korzeniowski jak zwykle nie zawiódł mnie).
Bardzo fajny pomysł z przeplataniem scen z życia Wally Winthrop, Wallis Simpson. Myślę, że do filmu wrócę jeszcze nie raz! :)

qzka

Uczta dla oczu i uszu! Nie mogłam się oderwać od tego filmu, chociaż nie była to klasycznie opowiedziana historia romansu Wallis-Edward, na co liczyłam w pierwszej chwili, ale właśnie chyba na tym polega urok tego filmu. Nieszczególnie przypadł mi do gustu tylko aktor, grający Davida, gdyż jego gra wydawała mi się mało autentyczna, wręcz sztuczna, ale poza tym bardzo przyjemny film. Również polecam!

ocenił(a) film na 8
Ribanna

też uważam że wizualnie i fabularnie jest bardzo dobrze, może sam montaż był trochę zbyt chaotyczny - zbyt dużo urywanych ujęć, szybkiego przechodzenia między sekwencjami co odbierało filmowi płynności i autentyczności - ale wnioski jakie wypływają z filmu - bardzo mądre i życiowe - czasem zamiast czekać aż nasze życie ułoży się w bajkę warto brać to, co pojawia się na horyzoncie i korzystać z tego - paradoksalnie to co najmniej idealne może przynieść spełnienie naszych marzeń a to co najbardziej perfekcyjne z pozoru lub idealistyczne może nas od nich oddalić - mądry i piekny film Madonny

ocenił(a) film na 8
ariel27

no i fajne przesłanie dla kobiet - wkroczenie w dorosłość to porzucenie bajek o książętach i wzięcie odpowiedzialności za swój los :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones