PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608184}
6,2 83 926
ocen
6,2 10 1 83926
5,3 23
oceny krytyków
Wałęsa. Człowiek z nadziei
powrót do forum filmu Wałęsa. Człowiek z nadziei

TYLE W TEMACIE...dla tych co ciągle myślą że Wałęsa to bohater

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
dannyboi

Działam na zlecenie Solidarności.

J_C_WELLS

A ja Putina.

ocenił(a) film na 8
J_C_WELLS

1? Żartujesz chyba :) Nie ważne jak bardzo nie lubisz, nie szanujesz Wałęsy itd. ale film jest dobrze wykonany a ta ocena to kpina.

ocenił(a) film na 1
Ziutencja

Nie może dostaćwięcej film, który ma być na faktach a je przekłamuje.

ocenił(a) film na 8
J_C_WELLS

Nawet jeśli... fabuła to nie wszystko ;) Zwróć uwagę na muzykę, montaż - nie były złe.

ocenił(a) film na 1
Ziutencja

Montaż tragedia - jak większość polskich filmów, pokażemy Walęse troche ,troche tam,,,bez ładu i składu.

ocenił(a) film na 8
J_C_WELLS

Jak sądzisz :P

ocenił(a) film na 7
J_C_WELLS

Jesteś Bogiem dałeś 10.Rozumiem że tam montaż wykonany jest perfekcyjnie. Żalosny z Ciebie koleś

ocenił(a) film na 1
Zodiak

Dałem 10, bo w momencie dawania, był mocno zaniżony film. Lepiej pogadaj z panem od historii w gimnazjum kto to był Wałęsa i wyłącz TVN :P

J_C_WELLS

Haha J_C_WELLS co za dureń z Ciebie. Zarzucasz filmowi o Wałęsie, że nie jest na faktach i przekłamuje, a oceniasz na 10 Jesteś Bogiem, który przekłamuje jeszcze bardziej i związek z faktycznymi wydarzeniami bohaterów PFK jest znikomy.

Jesteś po prostu tępym hipokrytą.

ocenił(a) film na 1
doggfatha

Ja nie znam historii PFK i nie jestem fanem hip hopu, guzik mnie ten film obchodzi, oceniałem bardziej fabułę i grę aktorską - a co do treści prawdziwych NIE WIEM jak było z chłopakami. Tu rozmawiamy o filmie Wałęsy - dużo ważniejszej postaci w historii Polski niż jakieś Kalibry.Tamten film oceniam gdzies na 7/10. Tutaj mamy jawne kłamstwa historyczne i propagandę polityczną,,ale co dresiarz może o tym wiedzieć ze średnią z gimnazjum 2,6. WSTYD

J_C_WELLS

No i własnie dlatego jesteś hipokrytą. Wybierasz sobie jakie filmy dot. faktycznych postaci będziesz oceniał na podstawie prawdziwości w/w stwierdzeń, a w jakich skupisz się tylko na grze aktorskiej. Dlatego również jesteś błaznem.

Kwestie dresiarza i średniej przemilczę.

ocenił(a) film na 1
doggfatha

Jak wkleisz scan dowodu osobistego to ci przynam rację pajacu mały.

J_C_WELLS

Polski język ma odpowiednik wyrazu "scan" więc prostuj się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones