PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30391}

Walentynki

Valentine
5,5 11 750
ocen
5,5 10 1 11750
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

- Pagie (jedyna brunetka)

- Dorothy ( była gruba w latach szkolnych)

- Kate ( blondynka co była z Adamem )

- Lily ( blondyna co NIBY wyjechła do Los Angeles)

- Shilly ( ta co zgineła jako pierwsza i nie przyjaznila sie z wyzej wymionionymi laskami)

Moim zdaniem bezkokurencyjna jest Paige. Potem jest Lily, potem Kate, potem Shelly, a na koncu Dororhy.

zurel

Zdecydowanie Paige. Bez dwoch zdan :D. Byla piekna :P.

xD xD xD

zurel

przecież Denise Richards (Paige) jest jedną z najpiękniejszych wspólczesnych aktorek (wystarczy obejrzeć Starshiptroopers), więc po co się głupio pytasz?

ocenił(a) film na 2
chrismoltisanti

phi typowo facetowy tematttt. na adekwatnym poooziomie

użytkownik usunięty
zurel

najlepsza dupa to Pagie;) dlatego detektyw rwał ją tam ostro;) niestety padł jak kawka...tak kończy się zadawanie z takimi kobietami o diabelskiej urodzie;)

użytkownik usunięty

Lilly była najpiąkniejsza. Najładniejsze (wg. mnie) są blondynki:). Denise Richards jet ładna ale wygląda jakby ktoś jej przejechał po twarze gorącą patelnią :) za szerokie usta i te oczy łeeeeee ja się nią nie zachwycam, chociaż jest spoko i aktorka też z niej jest dobra.

Film b dobry 8/10

ocenił(a) film na 6
zurel

denis riczards przypomina mi jakiegoś pieska, ale nie jest taka zła. mi każda działała na nerwy bo wszystkie grały idiotki, wiec nawet sie nie zastanawiałem nad ich wyglądem, tylko czekałem, aż wreszcie je wszystkie pozabija nasz ziomek kupidyn :D

zurel


Mi najbardziej podobała się Shelley, czyli Katherine Heigl. Bardzo apetyczna. Polecam ją też w NARZECZONEJ LALECZKI CHUCKY. Obecnie gra w komediach romantycznych (WPADKA, 27 SUKIENEK).

Na zaszczytnym drugim miejscu Paige, czyli Denise Richards. Sex w stanie czystym! Trudno uwierzyć, że w filmie nie potrafi znaleźć sobie odpowiedniego partnera. Swoją drogą ciekawa sprawa... Była zdecydowanie najpopularniejszą aktorką z całej obsady, a to nie jej przypadła rola "final girl" (dziewczyny, której udaje się przeżyć i pokonać psychopatę).

Na trzecim Kate (Marley Shelton) - drobniutka blondyneczka, sama słodycz i niewinność, nic dziwnego, że Kupidynek ją oszczędził.

Lily (Jessica Cauffiel) - równie ładna, z pięknymi kręconymi blond włosami, może trochę za trzpiotowata jak na mój gust.

Dorothy (Jessica Capshaw) - nie mój typ urody, ale doceniam.

Ogólnie WSZYSTKIE dziewczyny w filmie są bardzo atrakcyjne! Wielkie brawa dla twórców. Nie tylko za seksowną obsadę, gdyż VALENTINE to zdecydowanie jeden z najlepszych slasherów post-screamowych.


zurel

Moim zdaniem:
1.-Kate
2.-Pagie
3.-Lily
4.-Shilly
5.-Dorothy

użytkownik usunięty
zurel

Jak dla mnie wszystkie były piękne i seksowne . Najładniejsza jak dla mnie była Paige . Ale w końcu kiedyś za czasów Żołnierzy Kosmosu i Dzikich żądzach Denis Richards była jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet na świecie. Zaraz po niej najładniejsza do mnie jest Shelley .Katherine Heigl to piękna kobieta i super aktorka . W młodości jej uroda jakoś bardziej mi się podobała. Później Kate śliczna i niewinna blondyneczka . Tuż po niej Lily . No i ostatnie miejsce jak dla mnie Dorothy .

ocenił(a) film na 7
zurel

Moim zdaniem Page i Lily. Potem Kate, potem Dorothy. Shelly miała strasznie nijaką urodę jak dla mnie

zurel

Nie sposób wybrać. To jak zdecydować, która z dziewczyn była najpiękniejsza w teledysku "FREEDOM 90" George'a Michaela.
Linda
Cindy
Naomi
Christy
Tatjana
?
https://www.youtube.com/watch?v=40eqoQHJU_E

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones