PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11530}

Walka o ogień

La Guerre du feu
7,5 11 493
oceny
7,5 10 1 11493
7,7 3
oceny krytyków
Walka o ogień
powrót do forum filmu Walka o ogień

jestem fascynatem takich filmów, czy są inne podobne filmy.2xk

ocenił(a) film na 8
asdrubal

temat stary jak czasy opisywane w filmie, ale odkopuję bo też właśnie szukam czegoś podobnego.
Zna ktoś jakieś tytuły mniej lub bardziej poważne, traktujące o pradziejach?

forestt

Z mniej poważnych to np. Homo Erectus z 2007 roku, a cofając się w zamierzchłą przeszłość ;) Jaskiniowiec / Caveman z 1981, jest jeszcze film który we współczesnych czasach wydaje się zabawny, choć był kręcony "na poważnie" - Milion lat przed naszą erą / One Million Years B.C. (1966) , a także współczesny z niemniejszą ilością bzdur scenariuszowych - 10.000 BC / 10,000 BC (2008)
Kontynuując wątek filmów o absurdalnym i specyficznym humorze: RRRrrrr!!! (2004) i wiele jeszcze innych (gorszych i jeszcze słabszych :)) - wystarczy w FW-wyszukiwarce wpisać słowo "jaskiniowiec". ;)
Niezapominając oczywiście o kultowej kreskówce Hanny-Barbery z Fredem, Barneyem i sp. i ich średnioudanymi aktorskimi wersjami.
Na koniec jeszcze największa ramota - Charlie królem - His Prehistoric Past - Charliego Chaplina z 1914 roku!
Z poważniejszych i zbliżonych klimatycznie i 'wagowo' do 'Walki o ogień' polecam Klan niedźwiedzia jaskiniowego / Clan of the Cave Bear, The z 1986 roku (naprawdę warto!).
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
kwadracik

Też polecam "Klan niedźwiedzia jaskiniowego". Widziałem ten film gdy jeszcze byłem mały i bardzo zapadła mi w pamięć scena która wtedy była dla mnie bardzo erotyczna :). Chętnie obejrzę go jeszcze raz.

kwadracik

Pamiętam, że koło 2000 r. na Polsacie był puszczany jakiś film o Neandertalczykach, chyba dokument. Na końcu ostała się tylko jedna kobieta, którą przygarnęli homo sapiens sapiens - tacy wysocy faceci z ogolonymi głowami i malunkami na twarzy i głowie. Pamięta ktoś może tytuł? Film był całkiem nieźle zrobiony.

Safo

"neanderthal" tu masz link na YT.
http://youtu.be/4oD4YxP9zlY

inieto

Dzięki, to ten film:-)

ocenił(a) film na 8
forestt

To ja jeszcze dodam "Rok pierwszy" zdecydowanie z tych mniej poważnych :D :D :D

ocenił(a) film na 8
asdrubal

1. Kiedy kobiety miały ogony
2. Kiedy kobiety straciły ogony
Jedną z tych komedii widziałem o jaskiniowcu biznesmenie, ale nie wiem która to. Polecam obie.

ocenił(a) film na 9
asdrubal

odswiezam. czy ktos zna podobne filmy ?

PanDa0617

Flinstonowie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones