PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452084}

Wall Street: Pieniądz nie śpi

Wall Street: Money Never Sleeps
6,4 34 274
oceny
6,4 10 1 34274
5,8 10
ocen krytyków
Wall Street: Pieniądz nie śpi
powrót do forum filmu Wall Street: Pieniądz nie śpi

film nawet może być, szczególnie dla kogoś kto się choć trochę tym interesuje ale jedna rzecz
mnie wkurzała niemiłosiernie. chodzi o głównego aktora, dla mnie ten chłopiec nie pasował ani
trochę do tej roli! ja nie wiem ale jak dla mnie był to najgorszy możliwy wybór! dopiero co można
było go oglądać jak gania po ulicach z wielkimi robotami a tu nagle w garniturze pod krawatem
wielki makler giełdowy! dla mnie wypadł mało przekonująco, co ja mówię, on w ogóle nie wypadł
przekonująco! nie pasuje do tej roli póki co! nie wiem czy to kwestia, że dopiero co grał dzieciaka
walczącego z autobotami, czy kwestia że wygląda za młodo jak na wyjadacza giełdowego!
ale podkreślam że to moja subiektywna opinia, moje prywatne zdanie ale przez to zmuszony
jestem dać niestety 5 za ten film, gdyby nie ten chłopiec, dałbym 2 punkt więcej

llubellak

Kojarzę go jeszcze z "Świat nonsensów u Stevensów", więc tym bardziej mi nie pasuje. :P I w Inidianie też mi jakoś nie pasował - jakoś tak bez charakteru. Ale fajnie się aktor nazywa.

ocenił(a) film na 5
psychopath

a no właśnie, jeszcze w Indianie grał! ja nie mówię, że maklerzy to mają być starsi kolesie ze szczotką w tyłku ale ten tutaj nijak nie pasował na guru giełdowego! dobrym przykładem filmu o maklerach, ich światku, zachowaniach itd jest film Ryzyko gdzie gra m.in Vin Diesel. aktor znany przede wszystkim z filmów z grubą akcją a mimo, to w tym filmie bardzo dobrze wypadł czyli widać, że można! niestety w wall street ten cały chłopiec został chyba przez pomyłkę obsadzony

llubellak

"nijak nie pasował na guru giełdowego! dobrym przykładem filmu o maklerach, ich światku, zachowaniach itd jest film Ryzyko gdzie gra m.in Vin Diesel."

Byłes, widziałes i oczywiscie spedziles pol zycia na parkiecie Wall Street, a realia amerykanskie znasz o wiele lepiej niz Olivier Stone. Pogratulowac. ;)

ocenił(a) film na 5
sever

nie byłem, nie widziałem i nie spędziłem połowy życia na Wall Street, realia amerykańskie znam tyle co z work&travel czyli słabo żeby nie powiedzieć że od d.... strony. co nie zmienia postaci rzeczy, że dla mnie ten chłopiec nie nadawał się do tej roli. powtarzam, że to moja opinia. dodam, że zapewne na wall street jest wielu geniuszy giełdowych, którzy są jeszcze młodsi od tego chłopca. mi po prostu ten aktor nie pasował!!!

ocenił(a) film na 7
llubellak

zgadzam się - niestety głównemu bohaterowi brakowało jeszcze tylko aureoli nad głową, ale to kwestia źle rozpisanej roli w scenariuszu. Film niezły ale drażni to moralizatorstwo. Lepiej obejrzeć dokument inside job.

llubellak

a czy wiesz,że shia do tego filmu zdobył licencję maklera i całkiem niezle radzi sobie na giełdzie,mając doświadczonych doradców,których poznał będąc na wall street.czytałam o tym w jednym z jego wywiadów,nie jest taki niedoświadczony,jak sądzisz.

ocenił(a) film na 5
Wera_135

Nie wątpię w jego talenty, mi tylko chodzi że nie pasował mi do tego filmu ten aktor. Tylko tyle

llubellak

no cóż,każdy ma prawo do własnej opinii-rozumiem i nie zamierzam na siłę nikogo nawracać,dzięki za komentarz.

ocenił(a) film na 7
llubellak

Ale on nie grał "wyjadacza". Grał młodego, jeszcze "świeżego", pełnego pasji maklera. Żadna oskarowa kreacja ale moim zdaniem w rolę się wpasował...

llubellak

Pasował do roli, inna sprawa, że ten aktor po prostu działa mi na nerwy.

ocenił(a) film na 5
milenasy

Być może to jest właśnie to, działanie na nerwy. Nie przepadam za Nim, zresztą cały czas mam w głowie jego walkę z autobotami, które co jak co bardzo fajnie wyglądały i właśnie do takich filmów póki co pasuje, tzn pasował w tamtym czasie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones