PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112732}

Wallace i Gromit: Klątwa królika

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit
6,9 27 201
ocen
6,9 10 1 27201
6,7 15
ocen krytyków
Wallace i Gromit: Klątwa królika
powrót do forum filmu Wallace i Gromit: Klątwa królika

dvd szkok ;-)

ocenił(a) film na 9

Musze przyznac, ze po powrocie z Bielskiego Tesco wrocilem z niemalym bananem na twarzy, bo i ceny filmow tam kupionych powalajace. Wallace i Gromit za 10 zl. Siostry za 12,50 , Jarhead i Monachium za 15 zl, Troje do pary za zlotych 10, a MI3 za 15. Jak to mozliwe ze ceny tak drastycznie niskie w porownaniu z kazdym innym sklepem?

ocenił(a) film na 9
szymdan

Ojej, a ja dałem 2 dychy, czyli przepłaciłem. ;-)
Nie żałuję, jestem zadowolony z każdej wydanej złotówki. Dość rzadko oglądam wszystkie dodatki dvd, ale tym razem jestem zadowolony zarówno z filmu, jak i z dodatków.
Jak dla mnie to jeden z filmów "wielokrotnego użytku". Obejrzałem go ze 2 razy w ciągu tygodnia, i jeszcze potem niektóre sceny po parę razy. Za drugim razem film nie był mniej ciekawy niż za pierwszym. I dość prawdopodobne jest, że niedługo jeszcze go sobie wrzucę w wolnej chwili.

ocenił(a) film na 8
Wniebowziety

Ja kupiłem Walleca i Gromita za 20 złotych, a Misson Impossible za 15 zł.

ocenił(a) film na 10
szymdan

Ja dałem duuużo więcej ale też nie żałuję. Ba zamierzam przy następnej wycieczce do Czechów kupić sobie wersję językową od naszych południowych sąsiadów - to będzie czad ;-)

ocenił(a) film na 10
YouzeQ

PS wiem, wiem nie pisze się "do Czechów" ale to był skrót myślowy

ocenił(a) film na 8
YouzeQ

Spoko, też bym się pośmiał,a tak z ciekawosci to ile dałeś?

ocenił(a) film na 10
Arkhan

60 bez grosza...

Chyba jednak poczekam na "Spuszczonego w kanał" aż też stanieje. Ciekawe czy na Ebay da się kupować czeskie DVD :-)

ocenił(a) film na 8
YouzeQ

Ech, to se poczekasz. A jjak poszukasz na ebay'u to na pewno dorwiesz coś dziwnego, hjehe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones