PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576864}

Wampiry i świry

Vampires Suck
4,9 46 702
oceny
4,9 10 1 46702
2,8 12
ocen krytyków
Wampiry i świry
powrót do forum filmu Wampiry i świry

lubię!

użytkownik usunięty

pomimo, że jestem fanką Zmierzchu, nie rozumiem oburzenia panującego wśród fanów Sagi ;D mega film! uśmiałam się do łez :D najlepszy moment to Jacob i 'CAT!', i bijący się ojciec Becci z ojcem Jacoba :D

Ja też lubię Zmierzch i też się uśmialam. Po prostu trzeba mieć trochę dystansu...

ocenił(a) film na 7
restar

Jest mega :-D jejku fani sie beda obrazac, macie race dystans jest istotny a ta padodia jest naprawde udana!!

ladyanna_filmweb

Dziewczyny,a jest tego filmu druga część?

ocenił(a) film na 7
restar

Widziałam gdzieś reklamówkę, albo zapowiedź, ale nic nie ma na fw...

ladyanna_filmweb

obejrzalabym parodię kolejnych części Zmierzchu...

ocenił(a) film na 7
restar

Ta była wspaniała!!
Jacob z kotem czy Bella - Hamburger ;D

ladyanna_filmweb

Ale np.gdyby zrobili parodię Przed świtem cz.1.Scena porodu,scena ślubu to moglo by być coś..

ocenił(a) film na 7
restar

A tak w ogóle obejrzałaś już Breaking Down 2?

masakra...

ladyanna_filmweb

He,he przecież wiesz,że lubię Zmierzch i mnie się tam każda część podobala,ale tak jak pisalam wcześniej mam dystans do tego filmu,także na filmie wampiry i świry uśmialam się,ale bardziej mój facet,który jest zagorzalym przeciwnikiem każdej części Zmierzchu:)

ocenił(a) film na 7
restar

Ciekawe czy jest na tej planecie facet, który lubi Zmierzch.
Może reżyser co najwyżej?

ladyanna_filmweb

Nawet chyba reżyser nie lubi:) Czytalam trochę postów na temat Zmierzchu i chyba paru facetom się podoba,ale jest to rzeczywiście rzadkością.

ocenił(a) film na 7
restar

Sam Robert nie przepada za swoją postacią ;P

ladyanna_filmweb

W ogóle nie przepada za calą serią ha ha.

ocenił(a) film na 7
restar

Kris też ;D
ale za dobrze im płacą, by rezygnowac ;)

restar

Ja tam tej parodii nie lubię ,za bardzo jakiś taki głupi :) nie lubie takich komedii . Ale za to ten filmik uwielbiam... :) Jak dla mnie bomba :) http://www.youtube.com/watch?v=VkE0dVNRlc0

ocenił(a) film na 6
kasiek09876

Też uwielbiam ten filmik! :D Właśnie gdy go pierwszy raz zobaczyłam postanowiłam obejrzeć Wampiry i świry :D I moim zdaniem i ten film i filmik są sobie równe - oby dwa dla mnie śmieszne :P

ocenił(a) film na 4

uwielbiam zmierzch ale moi rodzice dostawali szału, tak się śmiałam. parodia naprawdę udana

użytkownik usunięty
krazik07

widziałam milion razy, a za każdym bawi tak samo albo i bardziej ;)

ocenił(a) film na 6

Mam takie same odczucie.Też uwielbiam Zmierzch a wczoraj bawiłam się przednio na parodii. Więcej luzu ludzie a nie gadanie,że to może urazić czyjeś uczucia

azumi79

Też mi się podobało, chwilami tak nieprawdopodobne że aż śmieszne :D

ocenił(a) film na 8

Świetny film, brzuch bolał mnie ze śmiechu ;D

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się. Dosłownie ryczałam ze śmiechu a zmierzch lubię obejrzeć ;]

ocenił(a) film na 6

Mnie też się film podobał i naprawdę był śmieszny. Mimo że Zmierzchu nie glądałem i nie zamierzam bo to film nie w moim guście to ta komedia była OK.

ocenił(a) film na 3

Tak samo denne jak i oryginał. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones