PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386028}
6,7 174 840
ocen
6,7 10 1 174840
5,9 15
ocen krytyków
Wanted Ścigani
powrót do forum filmu Wanted - Ścigani

Skoro akcja dzieje się na planecie Ziemia, w znanym nam czasie i przestrzeni dostaje ode mnie
2/10. Jeśli ktoś bardzo lubi kino akcji bij-zabij da z pewnością notę 8 czy 9. Jednak gdy ktoś filmy
ogląda bardzo uważnie, i analizuje każde zdarzenie zauważając każde potknięcia w realizmie to
film jednak nie jest dla niego :)

Można to interpretować prześmiewczo, oczywiście :). Choć osobiście jakoś nie umiałem się
wyluzować i dać pochłonąć przez te szalone pościgi bo zbyt raziło mnie to po oczach.

ocenił(a) film na 9
Didox

Może filmy nie są dla ciebie ,pójdź do teatru ,myślę ,że tam będą przestrzegali prawa grawitacji : )

ocenił(a) film na 2
huytareoika

TRAGEDIA.

ocenił(a) film na 9
huytareoika

Wiesz lubię sobie obejrzeć Szklaną pułapkę czy inne kino akcji w podobnym guście. Ale podkręcanie kul choćby o 1 stopień nie wspominając o zakrzywieniu lotu pocisku na tyle by wykonał pełne okrążenie 360 stopni w płaszczyźnie poziomej... A niektóre manewry samochodowe. Ale już nie będę wywlekał kolejnych przykładów bo to się przewijało tu nie raz.

Są pewne granice kina akcji i naginania w nich praw oraz reguł które po przekroczeniu są po prostu śmieszne, i absurdalne. Gdyby nie to film miałby gwarantowane 6-7.

ocenił(a) film na 9
Didox

Po prostu gatunek akcja sf i tyle np jak batman czy supermen.

huytareoika

To nie jest przykład sci-fi, już bardziej się to wpina w surrealizm.

Po prostu są pewne granice w których zamiast ciekawej akcji zaczyna się śmiech na sali jak to niżej wspomniał @Abatoniki.

Właśnie problem w tym że twórcy zrobili jakąś hybrydę pomiędzy Brucem Willisem z Szklanej Pułapki a Supermenem...

ocenił(a) film na 9
Didox

Mnie się podoba :)

huytareoika

Mnie też by się podobał gdyby nie ten rażący brak realizmu.

W większości filmów kina akcji można przymknąć oko na bohatera przebiegającego całe miasto z raną postrzałową, 30 nabojowy magazynek w broni krótkiej (choć kino poprawiło się w tej kwestii), ale te nieszczęsne "podkręcanie". Jestem za dużym fanem Myth Busters żeby to puścić płazem :D

ocenił(a) film na 9
Didox

hehe

ocenił(a) film na 9
huytareoika

też lubie pogromców mitów :)

ocenił(a) film na 5
Didox

Wjednym z odcinków nawet sprawdzali czy da się podkręcić. Szkoda, że przegapiłem ten odc.

ocenił(a) film na 10
Didox

Nie no faktycznie w szklanej pułapce przestrzegane są wszystkie prawa fizyki, oraz są wszelkie realne sytuacje...

GRATULACJE dobrego humoru trollu

ocenił(a) film na 2
Didox

No właśnie ja na tym filmie aby się śmiałem :D

Didox

Buahahaha a dla tych co przepadają za fizyką to już nie? Otóż młody kolego, tu nie mogę się zgodzić, film jest dla tych, którzy posiadają wyobraźnie, mają dystans do siebie, ludzi, świata i wiedzy i potrafią się dobrze bawić!

jokris

I tu się z Tobą zgadzam. Tak się wyluzowałem, że ósemkę dałem :), a co... . A

ocenił(a) film na 7
jokris

dokładnie! :)

ocenił(a) film na 8
Didox

Nie widze sensu takiej krytyki - ten film jest celowo tak zrobiony, dla klimatu i dla jaj. Dużo jest podobnych filmów o super-zabójcach, chociażby anime i cała seria Golgo 13 :) To się po prostu fajnie ogląda

ocenił(a) film na 10
Didox

Ciekawy jestem czy do innych filmów na podstawie komiksów też masz takie same zastrzeżenia :D Bo Spider Man latający na pajęczynie czy inni herosi też jakoś nie są super realistycznie przedstawieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones