PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481963}

Wciąż ją kocham

Dear John
7,2 159 626
ocen
7,2 10 1 159626
5,1 7
ocen krytyków
Wciąż ją kocham
powrót do forum filmu Wciąż ją kocham

Alternatywa?

ocenił(a) film na 7

"Koniec filmu został zmieniony, gdyż pierwotna wersja nie spodobała się widowni. " - to można wyczytać z sekcji o ciekawostkach. Ktoś wie jakie było pierwotne zakończenie filmu? :)

Versinn

Dawno czytałam książkę i nie pamiętam szczegółów. Ale jestem pewna że Savannah wyszła za mąż za Tima - był chyba chory na raka czy coś... zbliżyli się do siebie itd. A John ,,po powrocie z wojska"? - sprzedał kolekcję monet swojego ojca, i pieniądze przeznaczył na leczenie Tima - w każdym bądź razie ten pokonał chorobę ( wiem wolałabym, żeby umarł a Savannah była z Johnem ale... ). Mimo to Savannah nadal kochała a Johna i tak jak on podczas pełni wychodziła patrzeć na księżyc - coś takiego było, że nie ważne ile ich dzieli, gdy razem spojrzą na księżyc to mogą poczuć swoją bliskość. W każdym bądź razie, nigdy już razem nie byli :( :( :(

ocenił(a) film na 7
DaGaaaa_1714

Ciekawe, bo zakończenie filmu happy endem sprawia właśnie wrażenie "doklejonego"

ocenił(a) film na 6
DaGaaaa_1714

Moim zdaniem zakończenie które tu opisałeś byłoby o niebo lepsze!! Tak mnie rozczarowało zakończenie filmu.... ehh w ogóle nie rozumiem Savannah, jak się kogoś kocha to się nie robi takich rzeczy nawet z litości czy tam poświecenia, aby tylko kogoś uszcześliwić przed śmiercią, choć i tak Tim czuł do końca że ona przecież go nie kocha. Rany. rany!!!

DaGaaaa_1714

Chwila, chwila...wyszła za innego niby z miłości(nie patrzę na film), ale i tak wychodziła oglądać księżyc, żeby poczuć bliskość Jona? Jeszcze rozumiem, że on tak może robić, ale ona? To stawia ją bardzo w złym świetle, bo nie wie kogo kocha. Jak dla mnie to dziewucha, która jednak nie wie co to miłość. Bo można kochać jedną osobę, reszta może być zauroczeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones