PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481963}

Wciąż ją kocham

Dear John
7,2 159 626
ocen
7,2 10 1 159626
5,1 7
ocen krytyków
Wciąż ją kocham
powrót do forum filmu Wciąż ją kocham

Film dobry, nie nudzilem sie, a entuzjasta tego typu filmow nie jestem. Poczatek byl przeslodzony tak ze mi sie
az niedobrze robilo ale potem bylo lepiej. Jedyne co mi nie daje spokoju to to ze ta historia milosna byla taka
glupkowata. Nie wiem w jakiej glowie moglo sie cos tak irracionalnego urodzic..
Dziewczyna kocha chlopaka, a wychodzi za maz za innego z litosci dla tego ze jest chory na raka i zeby
zaopiekowac sie jego synem. Rozumiem ze dziewczyna ma dobre serce, ale to jednak przesada. Lepiej gdyby
wysza za maz za tego faceta ktorego naprawde kochala, a syna tego pana ktory chorowal, mogla
zaadoptowac. Wszyscy by na tym zyskali, nikt by nikogo nie oszukiwal.
Jest jeszcze alternatywne wyjasnienie, ze kobieta naprawde kochala tego umierajacego i wojaka na raz.. Ale co
to wtedy za romantyczna historia? Kiepskie to.. Prawdziwa milosc moze byc tylko do jednej osoby..
przynajmniej ja sobie nie wyobrazam zeby moglo byc inaczej, a juz swoje lata mam.

Dobre by bylo gdyby kolejny jej kolega smiertelnie zachorowal i ona znowu by za niego wysza za maz, bo takie
dobre serce ma.. Daj pan spokoj..

fmd3d

dobrze mówisz ;)

ocenił(a) film na 6
fmd3d

W sumie napisałbym Ci na ten temat referat,ale jestem tak zmęczony tym materiałem,że porzygałbym się gdzieś przy 1/4 tekstu.

ocenił(a) film na 6
fmd3d

To właśnie chciałam napisać...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones