PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11580}

Wejście smoka

Enter the Dragon
7,6 92 273
oceny
7,6 10 1 92273
7,5 19
ocen krytyków
Wejście smoka
powrót do forum filmu Wejście smoka

Po obejrzeniu tego filmu zapisałem się do sekcji Kung Fu Wu Shu. Wszyscy w grupie mogliśmy sobie tylko pomarzyć o takim mistrzostwie, ale czuliśmy się zaszczyceni mogąc poznawać tajniki wschodniej sztuki walki. A dzięki temu w jeszcze większym stopniu można było docenić umiejętności mistrza Lee. Chociaż w bardzo małym stopniu, to jednak warto było zaznać podobnych doświadczeń w kształtowaniu swojego ducha. I nigdy nie wykorzystałem swoich (skromnych) umiejętności przeciwko komukolwiek. A jeśli ktoś chce potrenować taki czy inny system walki, to szczerze polecam, warto, nawet po to, aby lepiej poznać samego siebie...

jvk_2012

W jakim wieku byłeś, jak zacząłeś trenować? :)

szarosen

Witaj Szarosen,

Miałem wtedy... osiemnaście lat :) A teraz wiem, że ta wielce pouczająca droga stanowiło początek tego, co jest tym właściwym i pięknym rozwojem duchowym, który cały czas trwa. Jeśli zechcesz, to zapraszam do poczytania naszej Cyfrazy - bloga: Kilka Pozytywnych Spraw.

Pozdrawiam serdecznie. Wiktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones