PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666828}

Wenus w futrze

La Vénus à la fourrure
7,3 34 403
oceny
7,3 10 1 34403
7,2 27
ocen krytyków
Wenus w futrze
powrót do forum filmu Wenus w futrze

Psychol

ocenił(a) film na 2

Ten film nic w sobie nie zawiera oprócz wątku seksu. Obsadził w głównej roli aktora, który jest do niego mega podobny i swoją żonę. To chyba jakaś realizacja alter ego.Co trzeba mieć w głowie, żeby jarać się takimi rzeczami, dramat. Mnie żal za serce chwytał jak patrzyłam jak zakładał szpilki i obrożę. NIE WIEM, CZY PSYCHIATRA BY URATOWAŁ TAKI PRZYPADEK, myśle, że terapia by nawet nie pomogła. Fuuu, co za zbok, do tego stara baba, która nie potrafi grać i nieudolnie sili się by być seksi. Smutne

ocenił(a) film na 7
anytramartyna

Idąc twoim tokiem myślenia, wielu wielkich reżyserów musiałoby trafić do psychiatryka. Ochłoń.

ocenił(a) film na 2
Troublesome

Hehe, w sumie racja, jakoś zabrakło mi dystansu przy ocenie

ocenił(a) film na 7
anytramartyna

Nie spodziewałem się takiej dojrzałej reakcji. Punkt dla Ciebie. ;)

anytramartyna

Tak naprawdę Emmanuelle Seigner pociągnęła cały film i czlowiek zwyczajnie wzroku od niej nie mógł oderwać.
Dla mnie to niesamowite,bo "seksi" to było tutaj dosłownie wszystko,co zaprezentowała - nawet wyjmowanie szminki z torebki,czy majstrowanie przy aparaturze (przy próbie oświetlenia sceny) :D

ocenił(a) film na 8
anytramartyna

'Obsadził w głównej roli aktora, który jest do niego mega podobny' - miałam identyczną reakcję... Ale zauważmy, że ten film wyśmiewa, tak - wyśmiewa - ciągoty BDSM. 'Wzniosłości' tekstu są kontrowane racjonalnymi, łopatologicznymi komentarzami Wandy-aktorki. 'Zwykle nie chodzę w skórze, ale wczuwałam się w rolę' itp. Końcówka raczej nie pozostawia złudzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones