PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622289}

Wesele w Sorrento

Den Skaldede frisør
6,2 14 852
oceny
6,2 10 1 14852
Wesele w Sorrento
powrót do forum filmu Wesele w Sorrento

W opisie pisze: "Gdy walcząca z rakiem Ida dowiaduje się, że mąż ją zdradza, wyjeżdża do Włoch na ślub córki. Tam poznaje cierpiącego po stracie żony wdowca."

Stąd moje pytanie: czy główna bohaterka ma raka i umiera czy nie?

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
capodtc

To część fabuły, mam to zdradzić? Ale skoro pytasz... Główna bohaterka walczy przez cały czas z tą chorobą, dopiero na końcu filmu dowiaduje się, że jej stan się poprawia. Nie, nie umiera.

qwerty70007

Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

qwerty70007

Dobrze wiedzieć :) zabieram się do oglądania

ocenił(a) film na 6
capodtc

Ale co to za pytanie, nalezy obejrzec film i samemu sie przekonac, a nie pytac innych...

Ewiatko

A niby to z jakiej racji "należy"? Pytam to moja sprawa, nie tobie oceniać co mi należy.

ocenił(a) film na 6
capodtc

Rozsmieszylo mnie to poprostu...a poza tym wlasnie nie nalezy dopytywac, bo informowanie kogos "ciekawego" jest zdadzaniem fabuly...

Ewiatko

Są ludzie którzy lubią czytać książki od tyłu . Czy to coś nagannego ? :)

ocenił(a) film na 6
Cobros

Nagannego nie, raczej dziwnego, bo po cóż znać koniec, jak nie wiadomo co i skąd wynika ...

Ewiatko

Żeby wiedzieć czy całość nas nie rozczaruje i czy warto na coś czas marnować ? Ja sam wolę wiedzieć czy film ma pozytywne negatywne czy nijakie zakończenie . O opisy często przekłamują treść filmu . Może ktoś po prostu nie ma nastroju akurat na film gdzie główna bohaterka na końcu umiera na raka ? Zauważ że autor tematu zadał tylko pytanie "Czy główna bohaterka umiera na raka " . Czyli wystarczyło odpowiedzieć "Tak " lub "Nie " bez specjalnego zdradzania całości fabuły . Więc nie rozumiem w czym macie problem ?

ocenił(a) film na 6
Cobros

W czym mamy problem... to w sumie nie mój problem, ja akurat czytam wszelkie recenzje już po obejrzeniu filmu, ale są tacy, że wejdą, poczytają i mają spojler gotowy: "umarła czy na raka czy nie" Tak, umarła. Często opisy filmów na filmwebie są zdradzające niejako zakończenie lub rozwój sytuacji i widzowie też się wkurzają na to. Czy chciałbyś np.znać wynik meczu, tudzież innej dyscypliny, którą lubisz, cenisz przed obejrzeniem relacji? To pytanie bardziej do mężczyzny, bo wiem skądinąd, że niekoniecznie. Ale jak świat światem ludzie są różni i mają różne gusta. Pozdrawiam

Ewiatko

Hmm ale inna sprawa jakby w opisie było podane zakończenie . A inna sprawa czytać tematy zwiastujące spoilery np o tytule "Czy główna bohaterka ma raka " i mieć pretensję że ktoś na to pytanie odpowiedział . Przecież to tak jakby walnąć się w palec młotkiem i dziwić się że boli . :) Nie rozumiem ludzi którzy czytają tematy ze spoilerami i mają pretensję że ktoś spoileruje w temacie którego tytuł zwiastuje spoiler . Jeśli ja nie chcę czegoś wiedzieć NIE CZYTAM nie mogę przecież oczekiwać że ktoś za mnie będzie myślał .

Pozdrawiam

ps A tak btw wprowadzasz zamieszanie

qwerty70007@ napisał/ła

" Główna bohaterka walczy przez cały czas z tą chorobą, dopiero na końcu filmu dowiaduje się, że jej stan się poprawia. Nie, nie umiera."

a ty cytuje


": "umarła czy na raka czy nie" Tak, umarła. "

To umarła czy nie bo teraz sam jestem ciekaw ? :D

ocenił(a) film na 6
Cobros

To był tylko przykładowy cytat, bez udzielania właściwej odpowiedzi. Już ktoś po drodze odpowiedział, posłuż się ta odpowiedzią. Nie będę dalej robić zamieszania, jak sam stwierdziłeś. Żegnam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones