PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639953}

Więzy krwi

Blood Ties
6,7 13 491
ocen
6,7 10 1 13491
5,4 5
ocen krytyków
Więzy krwi
powrót do forum filmu Więzy krwi

Szkoda czsu i kasy na ten film. Reklamy w tv są idiotyczne. Słaba akcja, kiepskie dialogi, strasznie nudny. Jeden z najgorszych filmów w tym roku.

ocenił(a) film na 9
Marek84

Jesli ktos nastawia sie na film akcji to moze sie rozczarowac, ja nie widzialam zadnych reklam ani trailerow tego filmu i obejrzalam film jednym tchem. Bardzo mi sie podobal, ale to kwestia gustu. Tu nie ma szybkiej akcji, film rozgrywa sie powoli. Poznajemy dobrze bohaterow i ich psychike. Jak dla mnie rewelacja, no i zakonczenie dobre. Polecam film 8/10

ocenił(a) film na 7
Marek84

Nie warto jeżeli ktoś uwielbia Planetę Małp...całej reszcie, która już zeszła z drzewa z pewnością się spodoba

Marek84

Film na prawdę wart polecenia, nie rozumiem takich komentarzy chociaż każdy ma swój gust to nie wiem jak film może się nie podobać.
Świetna muzyka, klimat, przesłanie. a co do Planety małp ostatnia cześć bardzo dobra, Santinetto myślę ze chodzi bardziej o to ze chyba chlopak żyje na tej planecie małp ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones