PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1223}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,3 42 370
ocen
7,3 10 1 42370
5,0 4
oceny krytyków
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

http://youtu.be/u4z2cQPx3x0

ocenił(a) film na 9
sonobellla

popieram, najlepszy i najważniejszy fragment całego filmu.. ja zawsze płaczę kiedy po jej śmierci ją przeklina..

sonobellla

Heh, ja zaczęłam już płakać jak Catherine wróciła do Wichorowych wzgórz, po długiej wizycie w Drozdowych Gniazdach. Wtedy jak podbiega do Heathcliffa, a on nie może spojrzeć jej w oczy, gdy ona go wyśmiewa.
Wtedy to już płakałam bez przerwy do samego końca...

ocenił(a) film na 7
kamolec123

Dokładnie, film i książka wyciskają mi łzy

sonobellla

Fragment nie z tej ziemi i jeszcze drugi jak rozkopuje grób. Czy może być taka miłość???

ocenił(a) film na 9
sonobellla

Jeszcze nigdy tak długo płakałam na filmie . Muszę przeczytać książką żałuję ,że nie zrobiłam tego wcześniej.

ocenił(a) film na 10
ploki_fw

"Mówisz że Cię zabiłem, więc prześladuj mnie! wiem, że duchy błąkają się po ziemi, bądź zawsze przy mnie w jakiejkolwiek postaci- wpędź mnie w obłęd, ale nie opuszczaj mnie w tej otchłani w której cię nie ma...Boże..nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy".........

ocenił(a) film na 9
sonobellla

"Na cóż by się zdało moje istnienie, gdyby ograniczało sie tylko do tego świata? Ilekroć cierpiałam dotąd, zawsze to były cierpienia Heathcliffa. Widziałam je i czułam od pierwszej chwili.
Przewodnią myślą mojego życia jest on.
Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal.
Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla minie obcy i
straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego."

ocenił(a) film na 10
ploki_fw

kochamy go...........:)

ocenił(a) film na 9
sonobellla

Czy istniał kiedykolwiek taki mężczyzna poza wyobraźnią kobiet ?

ocenił(a) film na 10
ploki_fw

nie ma takich............świat palantów, w którym się obracamy nam pozostał:( smutne

ocenił(a) film na 9
sonobellla

Bardzo smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones