PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 740
ocen
7,7 10 1 98740
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Niestety Edward Zwick jest prawdziwym pomyleńcem i wyszło co wyszło. Nudny, rozwlekły
romans z fabułą na miarę wenezuelskiej telenoweli (osadzonej w Montanie). Julia
Ormond
nie wygląda mi na kobietę dla której "można stracić głowę" a co dopiero zginąć. Nic
dziwnego skoro bite dwie godziny chodziła z jedną smutną miną. Niestety cała obsada
gra
na jedną nutę: Brad jest zadziorny i ekscentryczny, Aidan poważny i rozsądny, młody -
niedojrzały cherubinek. W to wszystko wpakowali się jeszcze niedźwiedź i Anthony H. -
permanentnie wkurzony i nabuzowany. Było nie było, przez cały okres zdjęciowy chciał
zabić
reżysera.

Co wyszło z "Wichrów namiętności"? Brak mi konkluzji.

ocenił(a) film na 6
Muppetka

hahahaa lepiej bym tego nie ujęła. trochę późno docniona ale chyba najtrafniejsza opinia na tym forum.

ocenił(a) film na 8
Muppetka

Hopkins "gra" zawsze jednym wyrazem twarzy, tu przynajmniej musiał nieco popracować mimiką,

ocenił(a) film na 6
Muppetka

Świetnie ujęte.Ja też miałem m.in. wrażenie, że film się dłuży. Owszem historia ciekawa, gra aktorska dobra, ale film staje się w pewnym momencie nudny i mało dynamiczny. Ode mnie, mimo tych mankamentów, "6". Obejrzałem go drugi raz i teraz spodobał mi się bardziej, ale co nudy pełna zgoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones