PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 775
ocen
7,7 10 1 98775
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Oglądałam ostatnio tylko fragmencik tego filmu i powiem tyle - Bradowi nie do twarzy w długich włosach. Tego się nie dało oglądać, a jeszcze ta scena jak on jedzie na koniu i zagania inne konie do jakiegoś płotu czy coś to po prostu lałam ze smiechu strasznie kiczowate to było hahaha
i Anthony Hopkins był źle ucharakteryzowany wyglądał sztucznie
KICZ

ocenił(a) film na 2
PIECDZIESIAT_8

Ciesze się że mamy podobne zdania...:-D (kurde, kto to wymyslił z tymi krótkimi postami????? )

ocenił(a) film na 9
PIECDZIESIAT_8

Co Ty gadasz Brad Pitt w tym filmie był wspaniały, wyglądał bosko w każdej scenie i każdym ujęciu!
Oj tam kiczowate, miało swój urok ;) Początek trochę przerysowany - jestem w stanie się z tym zgodzić ale dalej jest już tylko lepiej.

ocenił(a) film na 8
PIECDZIESIAT_8

Bredzisz, zdałaś chociaż wczoraj do gimnazjum?

ocenił(a) film na 9
PIECDZIESIAT_8

Jeżeli oceniasz film po długości włosów aktora, to błagam Cię zachowaj to dla siebie.
Poza tym jak możesz stwierdzić że postać była " źle ucharakteryzowana skoro obejrzałaś jedynie fragment filmu i nie wierz praktycznie nic o tej postaci. Wydaje mi się, że zapomniałaś, że aktor to aktor i przyjmuje różne maski. Jeśli tak nie jest to bądź łaskawa wyjaśnić dlaczego wygląd poszczególnych postaci gryzł się z ich rolami.
Pewnie nie wysilał bym się z odpowiedzią, ale bardzo uderzyło mnie słowo "KICZ" i łatwość z jaką go wypowiedziałaś.

PS Polecam obejrzeć cały film i na tej podstawie wyrobić sobie zdanie (ewentualnie potem wyrazić opinie).

ocenił(a) film na 7
PIECDZIESIAT_8

Faktycznie, niektóre momenty związane z postacią Tristana pozwalały na chwilę zwątpienia...

ocenił(a) film na 8
PIECDZIESIAT_8

Masz trochę racji. Film momentami zalatuje kiczem i nie da się tego nie zauważyć. Jednak Hopkins był dla mnie bombowy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones