PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775897}
6,6 11 586
ocen
6,6 10 1 11586
8,1 34
oceny krytyków
Wieża. Jasny dzień
powrót do forum filmu Wieża. Jasny dzień

Gdzie nakręcony?

ocenił(a) film na 6

Jestem zachwycony widokami, które można podziwiać w filmie ;) wiem, że jest to Kotlina Kłodzka, ale zna ktoś konkretne miejsca w których powstawały zdjęcia? Jaka to miejscowość, jezioro, szlaki albo chociażby skalny punkt widokowy na którym stoją bohaterowie w scenie zaginięcia psa?

ocenił(a) film na 1
mario_ka

Film był kręcony w Bystrzycy Klodzkiej

mario_ka

Film był kręcony w agroturystyce o nazwie Artystyka,prowadzonym przez małżeństwo artystów (rzeźbiarz i ceramiczka).

ocenił(a) film na 5
mario_ka

Ta początkowa scena z samochodem jadącym drogą wijącą się wśród lasów przypomina mi drogę z Zieleńca w stronę Lasówki.

ocenił(a) film na 6
Bestia

Nie wiem jak ten fragment o którym piszesz, ale droga 389 z Zieleńca do Międzylesia kojarzy mi się raczej z fatalną nawierzchnią, a w filmie chyba to był chyba jakiś ładny asfalt. Ale będę musiał zobaczyć film jeszcze raz jak pojawi się na DVD/VOD chociażby po to żeby wypatrzeć takie szczegóły:D

ocenił(a) film na 5
mario_ka

Ta tzw. autostrada sudecka ma dość dobrą nawierzchnię od Zieleńca przez Lasówkę do Mostowic a potem faktycznie masakra, dziura na dziurze.

mario_ka

a scena nad jeziorkiem - czy aby nie była kręcona w Adrspach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones