PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592843}

Wiek Adaline

The Age of Adaline
7,2 174 797
ocen
7,2 10 1 174797
5,3 10
ocen krytyków
Wiek Adaline
powrót do forum filmu Wiek Adaline

Kilka tygodni temu była premiera serialu, który opowiada podobną historię - Forever. Jakiś czas temu był sobie człowiek, który został postrzelony i wypadł za burtę - Blake Lively ma wypadek samochodowy. Oboje budzą się nieśmiertelni, przechodzą przez życie zmieniając tożsamość albo miejsce zamieszkania. Mają dorosłe "dzieci" (w przypadku Forever to trochę inaczej wygląda - bez spoilerowania) i oboje są zmęczeni swoją nieśmiertelnością. Z tym, że bohater Forever "umiera" i "budzi się", jakby wracał do życia, czy u Blake Lively też będzie to tak wyglądać? W sumie trailer nie mówi czy kiedykolwiek zdarzyło jej się umrzeć, a jeśli jednak może umrzeć, w przeciwieństwie do pana z Forever, to w takim wypadku nie jest nieśmiertelna, ale za to długowieczna.
"zaczyna rozważać rezygnację z nieśmiertelności." dystrybutor, producent czy administracja filmweba chyba nie ma pojęcia jak absurdalnie brzmi to zdanie - ktokolwiek to sobie wymyślił. Co to, Władca Pierścieni, że można porzucić nieśmiertelność? Życie wieczne w naszym świecie nie jest niczym naturalnym, więc jeśli Lively porzuci w filmie nieśmiertelność, mam nadzieję, że logicznie to wytłumaczą.

ocenił(a) film na 5
razi13

To prawda, porzucić nieśmiertelności to ona nie może...

razi13

dokładnie miałem założyć o tym temat. Obecnie wczoraj oglądałem 15 odcinek Forever (najnowszy). Serial jest bardzo podobny to tego filmu.

ocenił(a) film na 6
sewerynsenior

a może to film jest podobny do serialu?

kasiula4455

Ostatni odcinek serialu (finał, brak kontynuacji) miał miejsce w zeszłym tygodniu. Serial liczy 22 odcinki.
Wychodzi na to, że to serial był "pierwszy".

ocenił(a) film na 6
Cruize

O kontynuację walczymy! :)

kasiula4455

Chciałbym, aby serial był kontynuowany, bo ma dosyć interesującą fabułę, nie jest to jakieś dzieło sztuki, ale mi osobiście się serial spodobał. Niestety zakończony na 2-gim sezonie, nasza walka tu nic nie da, szkoda :/

Cruize

Forever miał tylko jeden sezon. :) To tylko tak dla sprostowania. Szkoda, że go nie kontynuują, miał kiepską oglądalność. W trakcie filmu pomyślałam, cholerka podobne to do forever, pozmieniane jest parę faktów, ale pomysł ten sam.

joacha

Dokładnie to miałem na myśli (opcja 'edytuj post' tu nie istnieje), chyba podświadomie chciałbym, ażeby takowy powstał.

ocenił(a) film na 6
joacha

Nie będą go już kontynuować?? skąd taka informacja??

maimeri

Stacja abc po prostu stwierdziła, że nie opłaca się go kontynuować (za niska oglądalność), na upfrontach ogłosili, że kasują serial.

ocenił(a) film na 6
joacha

Straszna szkoda!:( tym bardziej, ze skończyło sie dosc ciekawie.... Ehhh moze jeszcze zmienią zamiary...

ocenił(a) film na 7
razi13

jestem fanką serialu "Forever" i właśnie po obejrzeniu trailer'a filmu "Wiek Adaline" pomyślałam dokładnie to samo! podobieństwo na pierwszy rzut oka jest dla mnie uderzające... zobaczymy czy tak pozostanie po obejrzeniu filmu ;)

ocenił(a) film na 8
weronika_k

A ja,właśnie poszłam na film ze względu na podobieństwo do serialu - i nie żałuję ;)

ocenił(a) film na 8
razi13

Jeszcze wcześniej był serial New Amsterdam z również nieśmiertelnym głównym bohaterem. I za pewne było jeszcze więcej takich przypadków. Nie mówiąc już o tym, że odkąd są seriale i filmy o wampirach jest mowa o nieśmiertelności, przeprowadzaniu się itd. :)

użytkownik usunięty
razi13

Oj, "Forever" - to był ciekawy, sympatyczny serial. Szkoda, że nakręcili tylko jeden sezon :/
Była to idealna rola Gruffudda <3

ocenił(a) film na 5
razi13

Bo w historii było kilka osób co do których podejrzewano że są nieśmiertelni Nie pamiętam o jakie osoby chodziło ale były takie przypadki stąd ten motyw w filmach i serialach Kto jest zainteresowany ten znajdzie Ja czytałem o tym w jednej z książek pana Sarwy

ocenił(a) film na 5
razi13

filmów o nieśmiertelności już było sporo.
ten nie jest najgorszym z nich ale nic nowego nie wnosi
jednego tylko nie zrozumiałem i to mnie drażniło...
toć ona zdaje się miała męża przez 4 lata, i córkę... skąd więc ten ból jak gdyby WSZYSTKO ją ominęło i życie niesamowicie skrzywdziło... hmm...

ocenił(a) film na 8
VanKert

Bo za każdym razem musiała uciekać, i zostawiać wszystko co kocha, a przez to nie mogła bys z bliskimi i tęskniła za tym, ze się nie starzeje.

ocenił(a) film na 10
VanKert

Poza tym z tego co pamiętam, jej mąż umarł, kiedy jej córka była jeszcze mała, więc musiała być samotną mamą i nie mogła się z nikim związać.

ocenił(a) film na 10
razi13

Akurat szukałam serialu podobnego do Wieku Adaline... Dzięki wam siegnę po Forever :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones