PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33513}

Wielbicielka

Swimfan
5,8 6 955
ocen
5,8 10 1 6955
5,3 3
oceny krytyków
Wielbicielka
powrót do forum filmu Wielbicielka

JulyX.G

użytkownik usunięty

Błagam odwalcie sie od madison!Dziewczyna miała problemy psyhiczne to napewno ale jak on ją traktowaał!!Jak (Nie wyraże sie bo mnie zablokują). Przeleciał ją i sobie odpuścił. Chamstwo!

Odpuścił, to i ona mogła odpuścić. A nie tak - koleś wiele razy mówi, że jej nie chce, a ona dalej nie rozumie.

Aguslava

No ,ale kto tak postępuje?? Ma dziewczynę, ciupcia się z inną... później jeszcze grozi tej innej, a zrobił jej nadzieje, Takich to tylko kastrować i wykańczać psychicznie, należało mu się.

karoljna94

Ale to przecież nie on odpowiada za jej nadzieje. Ona nie mogła wiedzieć, że on jest typem faceta, który sypia z każdą i później ją rzuca, może nie mogła wiedzieć, że ma dziewczynę. Jednak mogła się najpierw zorientować. Jeżeli ktoś jest typem osoby, która jest bardzo wrażliwa i łatwo ją skrzywdzić, to najpierw sprawdza takie informacje, dowiaduje się, jaki to typ faceta, a później uprawia z nim seks. Jeżeli jakiejś dziewczynie jest to obojętne, bo sama w ten sposób postępuje, może tego nie sprawdzać, bo i tak nie ma to dla niej znaczenia. Facet może nie postąpił zbyt moralnie, ale też nie powiedział jej, że będą już na wieki razem, pobiorą się, będą mieć 3 dzieci i labradora, więc nie miał wobec niej żadnych zobowiązań.

karoljna94

Rany, ile Ty masz lat? No nie wierzę że piszesz to serio :) I czy aby na pewno obejrzałaś ten film? To była rąbnięta laska, która niestety ale sama wepchała mu się do łóżka, doskonale wiedziała, że on ma dziewczynę, manipulowała innymi - jednym słowem, sama się o to prosiła i na dodatek była groźna dla otoczenia.

teczowka

Wkurzają mnie faceci, którzy zdradzają wrrr .. xD miał taką ładną dziewczynę, a jakaś blondyna (nie ważne czy kopnięta) się nadstawiła i on z nią cyk... i do basenu. Nie dla mnie tłumaczenie, że "to ona go sprowokowała"... gdyby naprawdę nie chciał, to nic nie wydarzyłoby się.

karoljna94

I tak samo jest w drugą stronę - gdyby ona naprawdę nie chciała, nie poszliby do basenu, to takie proste :) zwłaszcza gdy mówimy o sytuacji z tego filmu, gdzie ewidentnie laska sama prowokowała kłopoty, no trochę obiektywizmu :)

teczowka

W sumie obydwoje naważyli piwa i nie chcieli go wypić, chodzi mi o to, że ten facet nie jest ofiarą, a parę osób na tym forum robi z niego męczennika :) to tak na marginesie.

Dlaczego mówisz ze ja przeleciał? równie dobrze można powiedzieć ze ona jego przeleciała,bo miała na niego ochote.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones