PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6463}

Wielka gonitwa

International Velvet
6,4 331
ocen
6,4 10 1 331
Wielka gonitwa
powrót do forum filmu Wielka gonitwa

Dno na dnie

ocenił(a) film na 2

Dopiero teraz się zorientowałam, że to jest ten obrzydliwy gniot który kolezanka nagrała mi z TVN-u pod nazwą "Wielka gonitwa". To jeden z najgorszych filmów jakie widziałam. Nie ma w nim ani jednej oryginalnej myśli, jest przesłodzony i banalny, aż trudno wytrzymać. Koszmar, po prostu koszmar.

arwen07

Przesadzasz - nie jest taki zły. Tylko trzeba do niego podejść z odpowiednim nastawieniem, tj. jak do filmu typowo familijnego, bez żadnych wielkich ambicji, założeń itp. A wtedy ogląda się go naprawdę przyjemnie !!!

ocenił(a) film na 5
Axel_Paulsen

Dokładnie. Do tego obsada fajna

arwen07

Najprzyjemniejsza w tym filmie jest obecność Hopkinsa. Oglądałam film wczoraj na TCM tylko z tego powowdu, że w nim występuje. I tak się dziwię że wytrzymałam do końca. Straszne nudy nawet dla ludzi, którzy lubią konie.

arwen07

Ten film jest Boski ;/ Nie komentuj jak ci sie nie podoba ;/

arwen07

To niestety film tylko dla koniarzy, więc nie bierz się za takie, skoro koniarzem nie jesteś C:
Film nie jest rewelacyjny, chwilami nuda ciągnie się jak glut, ale nie jest aż tak źle.

ocenił(a) film na 5
Syenne

To największy mankament, ze chwilami się dłuży

Syenne

Koniarzy, a do tego jeszcze psiarzy, kociarzy, kominiarzy (spod znaku Bidroń&...), alimenciarzy (spod znaku Krawczyka). A do tego jeszcze: księży, uprzęży, sklepów pełnych węży boa. Wystarczy spojrzeć dookoła. Tego nie ma w podręcznikach i nie mówią o tym w szkołach. Shadow ci tylko to powie... Bo Szadoł to fajny gość...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones