PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1095}

Wielki Gatsby

The Great Gatsby
7,1 8 598
ocen
7,1 10 1 8598
5,2 6
ocen krytyków
Wielki Gatsby
powrót do forum filmu Wielki Gatsby

Bardzo chiałam obejrzeć ten film, ale kurczę, godzina 22.00 to dla mnie za późno... szlag mnie trafia, że właśnie takich filmów nie poszczają ok 20... A nigdzie dostać nie można...

Sepia_

Jak chcesz to sobie pobrać, to mogę ci podesłać linki. Daj tylko namiary

golem13

elvish@wp.pl dzięki :) a do użytkownika poniżej : niestety, taka właśnie jest "misja" telewizji...

golem13

ja też bym prosiła o film: marciocha5@tlen.pl :))

ocenił(a) film na 8
Sepia_

Też mnie to wkurza! Ja akurat miałam możliwość to wczoraj obejrzeć, ale to był wyjątek. Zamiast ''Krain dreszczowców'', czy innych 'hitów' na tym poziomie, mogliby puszczać porządne filmy, o 20.

ocenił(a) film na 8
Sepia_

zgadzam się z wami co do telewizji ale ja znalazłam na to sposóbxD po prostu wszystkie filmy które są późno, a są warte obejrzenia nagrywam na kasety..xD trochę się ich uzbierało..!

pastelka

Kasety ??? Nie widziałem czegoś takiego od jakichś 10 lat !!! Chyba czas przestawić się na nieco nowszą technologię i kupić sobie nagrywarkę cyfrową :)

Sepia_

dzis jest o 20.10 na Ale kino ale zawsze znajdzie sie jakis malkontent zeby ponarzekac

ocenił(a) film na 6
Sepia_

Jak ktos chce obejrzec to czas znajdzie, dzis (wlasciwie wczoraj) byl jeszcze pozniej, bo o 23:50 ;)

Joopiter

No dokładnie, 22:00 to jeszcze nie taka zła godzina. Bulwar Zachodzącego Słońca oglądałem o 2:00...

ocenił(a) film na 8
Sepia_

dziś na Ale Kino leciał rano

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones