PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506934}

Wielki Gatsby

The Great Gatsby
7,3 248 601
ocen
7,3 10 1 248601
6,4 29
ocen krytyków
Wielki Gatsby
powrót do forum filmu Wielki Gatsby

Gatsby popełnił dwa kluczowe błędy, ale nie wiem który był bardziej istotny. Czy to, że w całości oddał swoje serce, czy też to, że oddał kierownice Daisy?

ocenił(a) film na 10
miltschek

Jak nie w taki to w inny sposób by go zabiła. Ta kobieta sama nie wiedziała czego chce.

ocenił(a) film na 10
miltschek

Może to po prostu Gatsby był sierotą, że wziął na siebie całą jej winę? Swoją drogą dlaczego on to zrobił?!

ocenił(a) film na 10
Mercedesss

wg mnie z własnej głupoty, bo dobrze wiedział że ona nie odejdzie od męża i że nie ma żadnej szans na zmianę ich sytuacji

ocenił(a) film na 8
Marlcia

To jest oczywiste przecież, z miłości. Sam mówił wielokrotnie, że wszystko robił z miłości, a to, że prowadzi to do nieprzyjemnego końca, to już go nie interesowało.

ocenił(a) film na 10
_RaulGonzalez_

Tak, z miłości ale takiej po prostu głupiej

Marlcia

Cały sens istnienia Gatsby'ego polegał na tym, że odpierał racjonalne wnioski i zastępował je naiwnymi złudzeniami. Jego postać to definicja nadziei.

miltschek

Dzięki za spoiler. Ja pierdzielę....

Cleaa

Przecież bez obejrzenia filmu nie dowiesz się, dlaczego takie znaczenie miały te zdarzenia - nie panikuj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones