PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506934}

Wielki Gatsby

The Great Gatsby
7,3 248 644
oceny
7,3 10 1 248644
6,4 29
ocen krytyków
Wielki Gatsby
powrót do forum filmu Wielki Gatsby

Od razu po obejrzeniu filmu przyznałam 7 gwiazdek za umilenie mi wieczoru i pokaz jak zwykle doskonałego Leo. Jednak minęły 2 tygodnie, a ja ciągle myślę o tym filmie: o jego finezji. o muzyce, o aktorach, oraz przede wszystkim o przerysowanych w GENIALNY sposób momentach- współczesnej muzyce na balu, przepychu, romantycznej miłości. Zrozumiałam, że ten film nie był dla mnie zwykłym "umilaczem czasu", dlatego musiałam zagłosować raz jeszcze- tym razem dając 9/10. :)

dusziduszi

Widze ze nie tylko ja tak mam. Ten film to magia...

ocenił(a) film na 8
dusziduszi

Zgadzam się;) Jeden z moich ulubionych filmów. Zawsze po oglądnięciu prawdziwego, dobrego filmu myślę o nim co najmniej tydzień... Piękny, wzruszający, historia też świetna, to dobra ekranizacja książki. No i Leonardo...:);)
Pozdrawiam!

dusziduszi

Faktycznie film w dość ciekawy sposób pokazuje, że za każdym przestępstwem "stoi" kobieta. A nawet jak kobieta zabije bezpośrednio, to "karę" za to ponosi mężczyzna...
Nie rozumiem tylko co tak się w nim kobietom podoba... on pokazuje jakie kobiety są płytkie i materialistyczne...

ocenił(a) film na 10
dusziduszi

Czasami myślisz, że pewne ekranizacje, są skrojone na miarę... I tu tak jest. Ja szaleńczo kocham ten film i daję się za niego pokroić na plasterki.

lov69

Dąłączam się do klubu miłośników tego pięknego filmu :) Kreacje, wnętrza i muza nie do pobicia gra aktorska też i fajne przesłanie - Poleciłbym ten film wszystkim których właśnie rzuciła ukochana/y. ;) Czasem nie warto. Tego kwiatu jest pół światu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones