PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394398}
7,7 156 986
ocen
7,7 10 1 156986
5,3 19
ocen krytyków
Wielki Mike. The Blind Side
powrót do forum filmu Wielki Mike. The Blind Side

top

ocenił(a) film na 9

Czekam aż będzie w 100 najlepszych, bo zasługuje. Łączy w sobie proze życia na marginesie z dobrocią niektórych ludzi z wyższych sfer. Polecam gorąco :)

xjuliaxgolx

Bardzo naiwny film. Pokazuje czarnego jako pozbawionego wad chłopaka ze slumsów. Typowy film na pokrzepienie serc dla mało wymagającego widza...

ocenił(a) film na 9
piczympoom

proszę obejrzyj moje statystyki. Nie jestem mało wymagającym widzem, i nie zachwycam się filmem na miejscu 3000+.

pozbawionego wad? rzadko kiedy możemy obserwować filmową postać 24h i poznać wszystkie jejwady i zalety. Chlopak prawie nic nie mówił, oprócz skrytości, względnej pokory nie mozna było zobaczyć innych cech.
Wyobraź sobie że tacy ludzie istnieją; Biedni, marginalnie traktowani. I wyobraź sobie, że ludzie tacy jak rodzina która adoptowała głównego bohatera, również istnieją. Ale chyba masz na to za słabą wyobraźnie.
amen

piczympoom

Typowy film na bla bla?
Heh tak na marginesie - to film biograficzny, nie wiem czy wiesz.

Piszesz jakbyś był bardzo wymagającym widzem a widzę 10 dla Skazanych na Shawshank.

ocenił(a) film na 10
xjuliaxgolx

Niestety, póki co, cały czas spada w dół...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones