Wielki Stach (2007)

Big Stan

plakat - Wielki Stach (2007)

opisy filmu

(3)
  • Stan (Rob Schneider), tchórzliwy typ po pięćdziesiątce, wpada w panikę, kiedy dowiaduje się, że trafi do pudła za defraudację. Perspektywa długich lat w więzieniu skłania go do podjęcia nauki - wschodnich sztuk walki. Uważa, że to uchroni go przed niebezpiecznymi współwięźniami. Za kratami odkryje w sobie też masę innych talentów.

  • Rob Schneider kiedy dowiaduje się, że ma trafić za kratki za defraudację. Przestraszony tym jak będzie traktowany w więzieniu postanawia wziąć lekcje karate. Jednak już po pierwszej lekcji wylatuje z treningów. Na ulicy, przed klubem spotyka wielkiego mistrza, który postanawia wziąć w swoje ręce sprawę nauki niesfornego Roba.

  • Stan to nieprzyzwoicie bogaty człowiek, ma wszystko, piękne samochody, duży dom, kochającą żonę. Pewnego dnia zostaje oskarżony o defraudacje i skazany na karę pozbawienia wolności. Stan do więzienia ma iść sześć miesięcy po ogłoszeniu wyroku i postanawia wykorzystać ten czas na trening... Przerażony tym, że w więzieniu zostanie wykorzystany postanawia się zabezpieczyć, po nieudanej próbie lekcji karate spotyka przypadkiem osobliwego mężczyznę, jak się okazuje wielkiego mistrza sztuk walki...I tak zaczyna się cała zabawa obfitująca w prześmieszne zdarzenia, tym bardziej że stary mistrz używa bardzo niekonwencjonalnych metod treningu.. Lecz Stan nie poddaje się, musi być Wielki....